"برنامه ویژه‌ی محفل قرآنی خانوادگی فولاد مبارکه با حضور پرشور کارکنان، بازنشستگان و پیمانکاران این شرکت از اذان مغرب و عشا در مسجد الغدیر دانشگاه اصفهان برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عومی فولاد مبارکه اصفهان، ویژه‌برنامه محفل قرآنی خانوادگی فولاد مبارکه روز پنجشنبه ۱۴ دی‌ماه با حضور پرشور کارکنان شاغل، بازنشستگان و پیمانکاران این شرکت از اذان مغرب و عشا در مسجد الغدیر دانشگاه اصفهان برگزار شد.

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه:
با حاکمیت فرهنگ قرآنی در سازمان به‌طورقطع به اخلاص در عمل، انسجام و انجام کار تیمی رهنمون خواهیم شد
در آموزه‌های دینی ما هرجا که اعتقاد راسخ به قرآن کریم و راهبردهای اخلاقی برگرفته از این آیات نورانی با هم پیوند خورده است، شاهد توسعه فردی و رشد و شکوفایی نهادها، سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی بوده‌ایم، خاصه در شرکتی مانند فولاد مبارکه که به‌طور مشخص، به یکی از نعمات خاص خداوند، یعنی آهن، پرداخته می‌شود.

خداوند درآیات و سوره‌های متعدد، ازجمله سوره «حدید»، به بهره‌گیری از آهن اشاره فرموده و قداست خاصی به این نعمت الهی بخشیده است؛ آنجا که می‌فرماید: «نازل کردیم آهن را که در آن، سختی زیاد و سودهایی برای مردم است.» با این وصف، مادام ‌که کارکنان و خانواده‌های آن‌ها با این آموزه‌ها که همچون چشمه‌ای جوشان، روح و جسم را جلا می‌بخشد درآمیزند، مسلماً نتایج درخشانی در عرصه زندگی فردی و اجتماعی حاصل خواهند کرد.

همچنین ازآنجاکه قرآن کریم همواره به مشاوره در امور و استفاده از خرد جمعی نیز تأکید دارد، با حاکمیت فرهنگ قرآنی در سازمان، به‌طورقطع به اخلاص در عمل، انسجام و انجام کار گروهی رهنمون خواهیم شد و این امر دقیقاً همان راهبردی است که به افزایش بهره‌وری و تعالی هرچه بیشتر کمک می‌کند. ازاین‌رو مدیریت ارشد سازمان همواره تأکید داشته است که با برگزاری محفل‌ها و مسابقات قرآنی، کارکنان و خانواده‌های آن‌ها هرچه بیشتر با این معجزه الهی مأنوس شوند؛ راهبردی که خوشبختانه همواره با استقبالی بی‌نظیر مواجه بوده است.

رئیس واحد امور فرهنگی روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه:
هدف از برگزاری محفل قرآنی ایجاد شور قرآنی میان خانواده‌هاست

در همین زمینه، محمد سامونی، رئیس واحد امور فرهنگی روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه نیز اظهار کرد: سی‌وچهارمین دوره مسابقات قرآن کریم فولاد مبارکه امسال در حال برگزاری است و در همین راستا امروز ویژه‌برنامه محفل قرآنی خانوادگی با حضور پرشور خانواده‌های کارکنان، بازنشستگان و پیمانکاران این شرکت هم‌زمان با ثبت‌نام این مسابقات و در آستانه ماه رجب برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این محفل را ایجاد شور قرآنی میان خانواده‌ها و تشریح جزئیات و شرایط مسابقات قرآنی فولاد مبارکه عنوان کرد و افزود: این محفل نورانی با حضور قاری ممتاز بین‌المللی استاد ولی‌زاده، اجرای استاد عباس سلیمی و مولودی‌خوانی سیداحمد معنوی همراه بود.

مسئول دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فولاد مبارکه:
برگزار مسابقات قرآنی در فولاد مبارکه نشان‌دهنده اهمیت انس کارکنان و خانواده‌های آن‌ها با قرآن کریم است
حجت‌الاسلام سیدجواد نبوی، مسئول دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فولاد مبارکه درباره اهمیت برگزاری این آیین گفت: سال‌هاست که مسابقات قرآنی در فولاد مبارکه برگزار می‌شود و این امر نشان‌دهنده اهمیت انس کارکنان و خانواده‌های آن‌ها با قرآن کریم است.

وی با اشاره به اتخاذ رویکردهای جدید در نوع برگزاری مسابقات قرآنی فولاد مبارکه در سال جاری خاطرنشان کرد: ثواب این محفل قرآنی را به روح پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همه هم‌وطنان عزیزمان که در حادثه تروریستی روز اخیر کرمان به شهادت رسیدند تقدیم می‌کنیم.

حجت‌الاسلام نبوی بیان داشت: امیدوارم همه شرکت‌کنندگان در این محفل قرآنی از نور و محبت قرآن کریم بهره‌مند شوند و برکت آن در زندگی همه دوست‌داران قرآن و اهل‌بیت (علیه‌السلام) ایجاد شود.