مستند تلویزیونی صدای ملت از امشب ۱۷ اردیبهشت، ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش مرور نیوز، مستند صدای ملت در ۱۶ قسمت به تهیه کنندگی و کارگردانی فائقه سادات میرصمدی برای پخش از شبکه چهار سیما تهیه و تولید می‌شود.

سانسور، آزادی بیان، دموکراسی و مردم‌سالاری، رابطه حکومت و رسانه، دین و رسانه، رسانه انقلابی، از مشروطه تا آینده انقلاب اسلامی و … از جمله مفاهیمی است که «صدای ملت» به آنها می‌پردازد.

میرصمدی تهیه کننده «صدای ملت» درباره این مستند تلویزیونی گفت: ما مردمان قرن حاضر، تغییر و تحول بسیار دیدیم. باور ما این است که آخرین انقلاب جهان به دست فرزندان ایران‌ و به رهبری مردی بی‌بدیل رقم خورده‌است.

وی بااشاره به اینکه «صدای ملت» ادای دینی است به آرمان‌های انقلاب۵۷ و شخص روح‌الله الموسوی، افزود: انقلاب اسلامی ایران، آرمان‌های بزرگی دارد و مردان و زنان بی‌نظیری که با حضورشان در این نهضت، به آن اعتبار بخشیدند و حالا «عِند ربّهِم یُرزَقون‌» هستند.

میرصمدی در پایان توضیح داد: در این برنامه با کارشناسان و فعالان این حوزه، با هر فکر و عقیده‌ای مصاحبه شده و به سوال‌های بسیاری از مخاطبان درباره‌ی جمهوری اسلامی، آزادی، دموکراسی و مردم سالاری، حکومت و رسانه و… پاسخ داده می‌شود.

«صدای ملت» کاری از گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما است و از امشب ۱۷ اردیبهشت، هر شب ساعت ۲۲ پخش می‌شود.