بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر از امکان ارسال فیلم آثار علاقمندان بصورت لوح فشرده به نشانی دبیرخانه خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، پایان آبان آخرین مهلت بارگذاری فیلم آثار بخش خیابانی تئاتر فجر در سایت جشنواره است. این در حالی است که برخی گروه‌های متقاضی شرکت در این بخش همچنان موفق به این کار نشده‌اند از این رو دبیرخانه جشنواره امکان ارسال فیزیکی لوح فشرده اثر را فراهم کرده است.

به این ترتیب این دسته از گروه‌های متقاضی شرکت در بخش خیابانی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر می‌توانند فیلم آثار را به نشانی تهران خیابان رازی، کوچه مهبد، پلاک 10 ارسال کنند.

بر اساس گاه‌شمار بخش خیابانی فراخوان جشنواره، آخرین مهلت بارگذاری یا ارسال لوح فشرده آثار 1 آذرماه 1401 است و اسامی منتخب مرحله اول 20 آذرماه 1401 اعلام خواهد شد.

بازبینی حضوری فیلم‌های ارسالی منتخب نیز از 1 دی ماه لغایت 15 دی ماه 1401 انجام خواهد شد. نتایج نهایی هم 15 دی‌ماه 1401 اعلام می‌شود.

بر اساس متن فراخوان جشنواره در بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی به جز بخش مهمان، تمامی آثار این بخش که به‌طور مشخص برای جشنواره تولید شده‌اند در رقابت قرار خواهند گرفت. این آثار یا به صورت مستقیم با ارسال فیلم اثر به دبیرخانه مجوز حضور در این بخش را دریافت خواهند کرد و یا از طریق معرفی جشنواره‌های ملی به عنوان برگزیده به این بخش دعوت خواهند شد.

چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر همزمان با ایام جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن 1401 برگزار خواهد شد.