نمایش «بک تو بلک» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی سجاد افشاریان از اواخر مردادماه سال ۱۴۰۲ در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

به گزارش مرور نیوز، این نمایش بعد از مدتی کش و قوس سرانجام در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت. در حال حاضر تالار اصلی میزبان آثار نوزدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک است که از هشتم تا هفدهم تیر ماه برگزار می‌شود و بعد از آن هم نمایشی مناسبتی در ایام ماه محرم در این تالار روی صحنه می‌رود.

بر اساس اعلام روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر ، این تالار از اواخر مردادماه میزبان نمایش «بک تو بلک» کار سجاد افشاریان خواهد بود.

افشاریان درباره این نمایش توضیح داده است: این نمایش به لحاظ ساختار و فرم اجرا با همه کارهای گذشته‌ام فرق دارد و علی‌رغم اینکه برای شما یک قصه جذاب را تعریف می‌کند، صاحب داستان و روایتی ثابت است که مدام تخیل مخاطب را به کار می‌گیرد.

در این نمایش که یکی از آثار نمایشی پرمخاطب تئاتر ایران در سال‌های اخیر بوده، سجاد افشاریان، نیکو بستانی و مهدی زندیه به عنوان بازیگر حضور دارند.

نرگس جاجرمی آهنگساز، سجاد افشاریان طراح صحنه و لباس، مسعود رنجبرشیرازی طراح نور و صدابردار، محمدحسین غفاری طراح و اجرای صدا، امیر صداقتی طراح گرافیک، پرهام خاکزاد دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، محمد رحمانیان ثابت دستیار دوم کارگردان، وحید کامل مدیراجرایی، مجتبی فرزانه مجری طرح،  آرین امیرخان تبلیغات فضای مجازی، امیر قالیچی روابط عمومی، مهرنوش لک عکاس، امیرحسین میرزایی عکاس و فیلمبردار پشت صحنه، فرهاد توکلی و بابک صف شکن ساخت آنونس، کیومرث مرزبان و پگاه رسایی مشاوران متن، هدیه کازرونی ضبط صداهای مستند گروه اجرایی این نمایش را تشکیل می‌دهند.

پیش‌فروش بلیت نمایش «بک تو بلک» طی روزهای آینده آغاز می‌شود.