رییس امور فرهنگی معاونت منابع انسانی قوه قضائیه، وجود شبکه‌ای مستقل برای قوه قضائیه در صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران را امری ضروری و لازم دانست.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام سعدی طرح وجود شبکه‌ای مستقل برای قوه قضائیه در صداوسیمای کشورمان را در جلسه دیدار با برخی از تهیه‌کنندگان، کارگردانان و مسئولان شبکه‌های سیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد.

رییس امور فرهنگی معاونت منابع انسانی قوه قضائیه با برشمردن برخی از خلأهای موجود در نمایش دادن ابعاد دفاع مقدس، سبعیت داعش، فداکاری‌های سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی، گفت: در سیما و تولیدات آن، جهل به سوژه بسیار دیده می‌شود در حالیکه ما فقر سوژه نداریم و در قوه قضائیه از این قبیل سوژه‌ها بسیار داریم.

سعدی د رادامه شرط یک برنامه موفق و پربیننده را یک‌طرفه نبودن و همچنین استفاده از سوژه‌های جذاب قضایی دانست و داشتن شبکه‌ای مستقل برای قوه قضائیه را در تنویر و روشنگری افکار جامعه بسیار مهم و بلکه ضروری عنوان کرد.

همچنین در این دیدار سید ضیاء هاشمی، رییس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران، رفیعی، مدیرکل طرح و برنامه شبکه تماشا و مشاور شبکه آموزش، علمی‌نیا، فیلمنامه‌نویس و کارگردان و برنده 25 جایزه جهانی و مازیار قلمی، رییس گروه سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیان نقطه‌نظرات خود پرداختند.