برنامه «ما ملت امام حسینیم» از شنبه ۱۴ مرداد روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش مرور نیوز،برنامه «ما ملت امام حسینیم» با پرداختن به یکی از سخنان مشهور شهید سردار سلیمانی در همین خصوص، از شنبه ۱۴ مرداد از این شبکه پخش می‌شود.

در هر قسمت از این برنامه گفتگومحور، با دو تن از شخصیت‌های فرهنگی و ادبی که جزو مدعوین برنامه هستند، گفتگو شده و با آنان در مورد شخصیت سردار سلیمانی و عبارت معروف ایشان «ما ملت امام حیسنیم، ما ملت شهادتیم» صحبت می‌شود. از جمله شخصیت‌هایی که با آنان در این برنامه گفتگو خواهد شد، عبارتند از: عبدالحمید قدیریان (نقاش)، مهدی جهاندار (شاعر)، علیرضا قزوه (شاعر)، حجت‌الاسلام سرلک (کارشناس مذهبی) و.«ملت امام حسینیم» که سردار سلیمانی به آن اشاره کرده بود، تبدیل به شعار ملی و دینی شده؛ شعاری که نشان می‌دهد انقلاب ما برگرفته از نهضت عاشورایی بود و از قیام امام حسین (ع) الگو گرفته است. سردار سلیمانی از سرداران مقاومت است که سعی کرد تا عشق به شهادت و امام حسین (ع) را آشکارا فریاد بزند و در راه حق و احیای دین جان خود را فدا کند.

این برنامه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی هیودی و نویسندگی و پژوهشگری محمدعلی ثابتی در ۴ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای، از شنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه دو روانه آنتن خواهد شد.