محسن علی‌اکبری گفت: برای ما جشنواره هدف نیست بلکه ساخت یک فیلم خوب از هرچیزی اهمیتش بالاتر است.

به گزارش مرور نیوز، «نامیرا» نام فیلمی است که از مدت‌ها قبل خبرهایی درباره ساخت آن منتشر می‌شد و حتی چندی پیش نامِ محمدحسین لطیفی به عنوان کارگردان آن به میان آمد. چرا که از ابتدایِ مطرح شدن نامِ «نامیرا» گفته می‌شد شهریار بحرانی قرار است این فیلم را کارگردانی کند. 

محسن علی‌اکبری تهیه‌کننده این فیلم سینمایی گفت: قرار است با شهریار بحرانی این فیلم را بسازیم و فعلاً هنوز در بحث تأمین مالی «نامیرا» با مشکل روبرو هستیم و ان‌شاءالله مشکلات برطرف شود تا پایان سال می‌توانیم فیلمبرداری و تولید فیلم را به پایان برسانیم. 

او همچنین درباره رسیدن به جشنواره فیلم فجر این نکته را مطرح کرد: برای ما جشنواره هدف نیست بلکه ساخت یک فیلم خوب از هرچیزی اهمیتش بالاتر است. 

در برخی از رسانه‌ها این پیش‌بینی را کرده بودند در صورت تمام شدن فیلمبرداری و مراحل فنی پس از تولید «نامیرا» در جشنواره فیلم فجر امسال رونمایی شود.

محسن علی‌اکبری، تهیه‌کننده تلویزیون و سینما در دهه 80 اقدام به تولید سریال «ثارالله» به کارگردانی شهریار بحرانی کرده بود که بعد از فیلمبرداری بخشی از سریال، نتوانست آن را به پایان برساند.

حالا با همکاری دوباره شهریار بحرانی قرار است فیلم سینمایی «نامیرا» را بسازد؛ فیلمی که به‌گفته علی‌اکبری اقتباسی از کتاب نامیرای صادق کرمیار است و با موضوع «امام حسین(ع)» جلوی دوربین می‌رود. و البته داود میرباقری نویسنده این فیلم است. 

میرباقری در ماه‌های گذشته مشغول ساخت سریال «سلمان فارسی» بوده و بحرانی هم در کارنامه خود ساخت فیلم‌هایی همچون «حمله به اچ 3»، «مریم مقدس» و «ملک سلیمان» را داشته است.