رحیم‌پور ازغدی گفت: صدا و سیما دانشکده دارد و به ۴۰ هزار کارمند خود چند هزار میلیارد حقوق می‌دهد؛ ۴۰ سال گذشت، ولی نتوانستید ۵۰ هنرمند قوی با اعتقادات درست و جذاب تربیت کنید؟ دنبال افرادی می‌روید که همه می‌دانند زباله و قمارباز و معتاد و الکی هستند و با ۱۰ نفر رابطه دارند و ۶ بار طلاق داده اند.

به گزارش مرور نیوز،  حسن رحیم‌پور ازغدی  ، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در نشست «روایت عصر»؛ فیلم در خدمت روایت‌های مردمی گفت: بعضی از هنرپیشه‌های قبل از انقلاب داریم که واقعا انسان‌های پاک و شریفی شدند و بودند. نمونه آن خانم پروانه معصومی است. او افزود: برخی هنرپیشه‌ها نیز بعد از انقلاب خانم خوبی شدند و زلیخا شدند، ولی در قضایای اخیر کل لباس‌های شان را را هم درآوردند.

مهمترین بخش‌های اظهارات او به شرح زیر است:

عده‌ای برای مشهور شدن در اوایل انقلاب درباره شهید و جبهه فیلم می‌ساختند، ولی پس از مشهور شدن در محیط‌های حرفه‌ای و روشنفکری به خاطر پول علیه همان شهید و جبهه حرف می‌زدند.

خیلی از این‌ها که بعد از ۲۰-۳۰ سال علیه امام و شهدا و انقلاب حرف می‌زنند نان این انقلاب را خوردند. خانه و پول و زندگی و شهرت و پیشرفت‌های مادی آن‌ها همه از انقلاب است؛ آن‌ها سر سفره‌ای نشستند که شهدا برای آن‌ها تدارک دیده اند منتهی شهدا چوب انقلاب را خوردند، ولی این‌ها نان انقلاب را خوردند.

پس از ۲۰-۳۰ سال که حسابی چاق و فربه و مشهور و پولدار می‌شوند و طرفدار پیدا می‌کنند برای اینکه جایزه‌ای در انگلیس یا فرانسه بگیرند علیه شهید، جبهه، خانواده و انقلاب فیلم می‌سازند

اکثر آن‌هایی که پس از ۲۰-۳۰ سال علیه جبهه و شهید و انقلاب و خانواده فیلم می‌سازند یا به خارج رفتند اول کارشان فیلم‌های انقلابی و شهید ساختند و حزب الله بازی در آوردند.

صدا و سیما دانشکده دارد و به ۴۰ هزار کارمند خود چند هزار میلیارد حقوق می‌دهد؛ ۴۰ سال گذشت، ولی نتوانستید ۵۰ هنرمند قوی با اعتقادات درست و جذاب تربیت کنید؟ دنبال افرادی می‌روید که همه می‌دانند زباله و قمارباز و معتاد و الکی هستند و با ۱۰ نفر رابطه دارند و ۶ بار طلاق داده اند و در بیرون علنا علیه اصل دین و همه چیز اهانت می‌کنند. پول‌های کلانی در برخی شبکه‌ها مثل نسیم و سه خرج کردند.

تقریبا همه این افراد که در نسیم و شبکه سه بودند در قضایای اخیر علیه حجاب و انقلاب موضع گرفتند؛ خیال کردند جمهوری اسلامی در حال سقوط است.

تلویزیون در مدیریت‌های قبلی یک عده را سلبریتی کرد کسانی آن‌ها را نمی‌شناخت این‌ها قبلا دولیبریتی و یک لیبریتی بودند. بعضی‌ها مشهور و میلیاردر شدند و همه را علیه انقلاب و اسلام مصرف کردند.

بعضی از هنرپیشه‌های قبل از انقلاب داریم که واقعا انسان‌های پاک و شریفی شدند و بودند. نمونه آن خانم پروانه معصومی است.

خانم معصومی زمان شاه یک هنرپیشه بی حجاب مثل بقیه بود، ولی بعدا مسیر خود را درست انتخاب کرد.

واقعا برای این خانم و امثال این خانم که هنرپیشه‌های قبل از انقلاب بوده یا هستند خیلی احترام قائل هستم؛ یک زن پاک و مومن از دنیا رفت.

تغییر انقلابی خیلی مهم بوده است؛ برای امثال این هنرمندان باید احترام قائل شویم.

برخی هنرپیشه‌ها نیز بعد از انقلاب خانم خوبی شدند و زلیخا شدند، ولی در قضایای اخیر کل لباس‌های شان را هم درآوردند.