هدایتی گفت: در سریال نقش یک هندی را بازی می‌کنم که مباشر یک تاجر است که نقش آن را فرهاد اصلانی بازی می‌کند.

به گزارش مرور نیوز، محمدرضا هدایتی بازیگرسینما تلویزیون در ویژه برنامه شب یلدا شبکه سه درباره کم کاری اش گفت: مدتی است مشغول بازی در سریال تاریخی سلمان فارسی هستم و کار‌های طولانی مدت دیگری نمی‌توانم انجام بدهم. البته چند کار سینمایی و سریالی دارم که هنوز پخش نشده است.

وی ادامه داد: البته من یک سوءتفاهمی را رد کنم من در سال شاید چند بار برای سلمان فارسی کار داشته باشم اما دوستان فکر می‌کنند همیشه مشغول بازی هستم و همین موضوع باعث بیکاری من شده است آقا به من کار بدهید!

هدایتی درباره حضورش در سلمان فارسی گفت: در این سریال نقش یک هندی را بازی می‌کنم که مباشر یک تاجر است که نقش آن را فرهاد اصلانی بازی می‌کند و ما از هند به ایران می‌آییم و اتفاقات دیگری که رخ می‌دهد.

سریال «سلمان فارسی» به نویسندگی و کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی حسین طاهری به زندگی و زمانه یار ایرانی پیامبر اکرم (ص) در سه فصل ایران ساسانی، بیزانس و حجاز صدر اسلام می‌پردازد. فیلمبرداری این سریال از اواخر آذر ۱۳۹۸ آغاز شده است.

سریال «سلمان فارسی» جزو کار‌های الف ویژه مرکز امور نمایشی سیما (سیمافیلم) به شمار می‌رود و پیش بینی اولیه تصویربرداری پروژه ۵ سال خواهد بود که در داخل و خارج از کشور انجام می‌شود.

بازیگرانی همچون فرهاد اصلانی، داریوش فرهنگ، محمدرضا هدایتی، احترام برومند، رامونا شاه، علی دهکردی، مرحوم چنگیز جلیلوند، مهدی فقیه، محمدجواد جعفرپور، علیرضا مهران و چند بازیگر خارجی (از کشور‌های تونس، ارمنستان، مراکش، یونان و …) و حدود ۱۵۰۰ بازیگر تئاتری و بومی جلوی دوربین این سریال رفته‌اند.