سرمربی باشگاه فوتبال ماشین سازی تبریز با اشاره به این که تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه از بازیکنان با کیفیتی برخوردار است، پیروزی مقابل خوشه طلایی ساوه را مقدمه خروج ماشین سازی از بحران دانست.

 

به گزارش مرور نیوز، مسعود حیدرزاده، سرمربی باشگاه فوتبال ماشین سازی تبریز در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: پس از انتخاب به عنوان سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در نخستین گام در تمرینات این تیم از علوم روز فوتبال جهان استفاده کرده و مشاوره های لازم نیز به ارکان باشگاه داده شد تا رویه باشگاه به شکل بهتری پیش رود.

او افزود: میانگین سنی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز حدود 19 سال است و به علت جوانی تیم نیاز است تا از نظر روحی و روانی نیز تقویت شوند که اقدامات لازم نیز در این خصوص انجام شد. بازیکنان ماشین سازی تبریز استعدادهای فوتبالی خوبی هستند که امید می رود با اتکا به توان ان ها بتوان در آینده جایگاه این تیم را ارتقا داد.

سرمربی ماشین سازی تبریزخاطرنشان کرد: تمامی اعضای تیم فوتبال ماشین سازی تبریز همدل شده اند تا تیم را از رده آخر لیگ دسته یک کشور نجات دهند. کادر فنی نیز تلاش زیادی کرده اند و خوشبختانه ارکان تیم از اتحاد خوبی برخوردار هستند.

حیدرزاده در خصوص دیدار ماشین سازی تبریز و شمس آذر قزوین گفت: مسابقه با شمس آذر قزوین را به خوبی آغاز کردیم و با 2 گل نیز پیش افتادیم اما اتفاقاتی رخ داد که کار را در ادامه سخت کرد. با وجود این که تیم مقابل از قدرت زیادی برخوردار بود اما در دقایق پایانی به سختی بازی را به تساوی کشاند.

سرمربی ماشین سازی تبریز با اشاره به این که دیدار ماشین سازی تبریز و خوشه طلایی ساوه فردا در تهران برگزار می شود، تصریح کرد: خوشه طلایی ساوه سال گذشته یکی از تیم های مدعی برای صعود به لیگ برتر بود و امسال نیز بازیکن های باکیفیتی دارند که کار را برای هر تیمی سخت می کنند اما با این وجود برای پیروزی وارد میدان می شویم تا ماشین سازی از قعر جدول فاصله گیرد.