شاگردان عطایی در اولین مسابقه هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف بلغارستان می‌روند. به گزارش ایلنا،‌ هفته دوم لیگ ملت‌ها سال 2022 در گروه مردان از فردا (سه‌شنبه 31 خردادماه) در دو کشور بلغارستان و فیلیپین آغاز می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، هفته دوم لیگ ملت‌ها سال 2022 در گروه مردان از فردا (سه‌شنبه 31 خردادماه) در دو کشور بلغارستان و فیلیپین آغاز می‌شود.

تیم‌های اسلوونی، هلند، آرژانتین، ژاپن، چین، فرانسه، آلمان و ایتالیا هشت تیم شرکت کننده گروه سوم لیگ ملت‌ها در هفته دوم هستند که در شهر کوئزون فیلیپین با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

تیم‌های بلغارستان، ایران، آمریکا، برزیل، کانادا، استرالیا، لهستان و صربستان نیز در هفته دوم در شهر صوفیه و در قالب گروه چهارم لیگ ملت‌ها باهم بازی می‌کنند.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها در حالی به مصاف بلغارستان میزبان این رقابت‌ها می‌رود که شاگردان نیکولای جیلازکوف سرمربی بلغارستان هفته نخست را بدون برد به پایان رساندند.

تیم ملی بلغارستان در دو دیدار هفته نخست برابر آلمان و کانادا سه بر دو مغلوب شد و در دو مسابقه مقابل صربستان (سه بر یک) و لهستان (سه بر صفر) نتیجه را واگذار کرد تا با دو امتیاز و بدون برد در رتبه پانزدهم جدول شانزده تیمی این رقابت‌ها قرار گیرد.

تیم ملی والیبال ایران نیز دو برد برابر استرالیا و چین به دست آورد و با پذیرش دو شکست برابر هلند و ژاپن با کسب 6 امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت تا در هفته دوم به مصاف حریفان سرسختی برود.

تیم ملی والیبال مردان آمریکا که در پایان هفته نخست با چهار برد متوالی و کسب 11 امتیاز صدرنشین شد، از جمله حریفان تیم ایران در هفته دوم مسابقات است که روز پنج‌شنبه دوم تیرماه به مصاف یکدیگر می‌روند.

برزیل پرافتخارترین تیم اداور لیگ جهانی و لیگ ملت‌ها که در پایان هفته نخست لیگ ملت‌ها 2022 با دو برد و شش امتیاز در رتبه هشتم جدول قرار گرفت و کانادا که با یک برد و دو امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار دارد، دیگر حریفان مردان والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت‌ها هستند.

برنامه کامل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت‌ها به وقت تهران به قرار زیر است:

سه‌شنبه 31 خرداد: ایران – بلغارستان؛ ساعت 21 و 30 دقیقه

پنج‌شنبه دوم تیر: ایران – آمریکا؛ ساعت 21 و 30 دقیقه

جمعه سوم تیر: ایران – برزیل؛ ساعت 18

شنبه چهارم تیر: ایران – کانادا؛ ساعت 15