۱۶ بازیکن تیم ملی به همراه یازده بازیکن از منتخب تیم جوانان با حضور در «پک» تمرین خود را استارت زدند.

​به گزارش مرور نیوز، در این تمرین که از ساعت ۱۶ آغاز شد، ۱۶ بازیکن تیم ملی به همراه یازده بازیکن از منتخب تیم جوانان با حضور در «پک» بدن خود را آماده تمرینات کردند. پس از تمرینی 30 دقیقه‌ای در سالن پک، بازیکنان با حضور در زمین چمن شماره دو تمرین جدی و تاکتیکی خود را زیر نظر کارلوس کی‌روش برگزار کردند.

ابوالفضل جلالی نیز که در چند روز گذشته کسالت داشت، امروز بر سر تمرین تیم ملی حضور یافت اما جدا از سایر ملی‌پوشان، به همراه یکی از اعضای کادر تیم ملی به انجام برنامه اختصاصی پرداخت.

در این تمرین بازیکنان، برنامه‌های تاکتیکی متنوع سرمربی تیم ملی را اجرا کردند. در لحظات مختلف این تمرین، کی‌روش با قطع  تمرین و گوشزد کردن نکات مختلف، بازیکنان را در اجرای بهتر تمرینات تاکتیکی هدایت می‌کرد. افزایش سرعت در تصمیم‌گیری، پاس‌های دقیق با انجام کارهای ترکیبی مختلف و راه‌های رسیدن به دروازه حریف برخی از بخش‌های تمرین امروز ملی‌پوشان بود.

فردا تمرینات تیم ملی پیگیری خواهد شد و بر این اساس ۲۰ دقیقه نخست تمرین فردا صبح ملی‌پوشان به روی رسانه‌های گروهی باز است و خبرنگاران، عکاسان و تصویربردارن رسانه‌ها با به همراه داشتن کارت خبرنگاری وزارت ورزش و جوانان می‌توانند در تمرین فردا حضور یابند. تمرین تیم ملی از ساعت ۱۰:۳۰ آغاز خواهد شد.