سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه بایرلورکوزن امروز با سایت «tivibuspor» ترکیه مصاحبه کرد و درباره مسائل مختلف صحبت کرد.

به گزارش مرور نیوز، آزمون در ابتدا درباره تجربه اش در لیگ اروپا و بازی اش با رم در نیمه نهایی لیگ اروپا گفت: بله تجربه خوبی را در رقابت‌های لیگ اروپا و بوندس لیگا داشتیم. ما کادرفنی خوب و حرفه‌ای داریم و توانایی رسیدن به فینال را داشتیم.

ستاره تیم ملی ایران درباره حضور ژابی آلونسو روی نیمکت لورکوزن گفت: ژابی آلونسو تنها برای ما یک مربی نیست بلکه مثل پدر برای ماست. ما رابطه خوبی با او داریم و او مربی خوبی است.

آزمون درباره اینکه پیشنهادی رسمی از یک باشگاه سوپر لیگ ترکیه کسب کرده، گفت: بله من از یک باشگاه ترکیه‌ای پیشنهاد رسمی دریافت کردم، ولی نام باشگاه را نمی‌توانم فاش کنم. من حضور در سوپر لیگ ترکیه و بازی برای باشگاه‌های این کشور را دوست دارم.

آزمون در پاسخ به سوال خبرنگار که آیا از فنرباغچه پیشنهاد رسمی دریافت کرد، گفت: من فنرباغچه و رئال مادرید را دوست دارم و این‌ها باشگاه‌های محبوب من هستند. من طرفدار آن‌ها هستند. هیچ فوتبالیستی نیست که دوست نداشته باشد در باشگاه‌های بزرگی مثل فنرباغچه، گالاتاسرای و بشیکتاش بازی نکند.

ستاره تیم ملی ایران درباره آردا گولر ستاره فنرباغچه و خرید جدید رئال گفت: آرادا گولر فوتبالیست خیلی خوبی است. او توانایی بالایی دارد. به نظرم خیلی زود او در باشگاه‌های بزرگی مثل بارسلونا و رئال مادرید خواهیم دید.

آزمون درباره آینده اش گفت: ما یک فوتبالیست حرفه‌ای هستیم. باید تمام پیشنهادات را بررسی کنیم. هر چیزی می‌تواند در آینده ما رخ دهد حتی ممکن است به لیگ فوتبال عربستان بروم. در شرایط کنونی با لورکوزن قرارداد دارم، اما در آینده همه چیز ممکن است.