پر افتخارترین بازیکن تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر با انتشار متنی از هواداران خداحافظی کرد.

به گزارش مرور نیوز، نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر فوتبال ایران با جدایی پر افتخارترین بازیکن تاریخ پرسپولیس همراه شد. یحیی گل محمدی تصمیم به جدایی کمال کامیابی نیا گرفت تا این بازیکن پس از ۸ سال حضور در جمع سرخپوشان با ۶ قهرمانی در لیگ برتر، دو بار جام حذفی و سه قهرمانی در سوپرجام کلکسیونی از افتخارات را برای خود و تیمش رقم بزند.

کامیابی نیا پس از حضور در لیست خروج پرسپولیس مذاکره با چند باشگاه را جدی تر دنبال کرد تا بالاخره در آستانه پیوستن به ذوب آهن اصفهان قرار بگیرد.

کامیابی نیا با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به مرور دوران حضورش در پرسپولیس پرداخت. او در بخشی از نوشته خود عنوان کرد:

«قطعا روز اول که برای قرارداد از پله‌های ساختمان باشگاه بالا می‌رفتم تصوری از آینده نداشتم. اما نسل ما میدان نزدیک باشگاه را هم به نام خودش زد: پرسپولیس، تا همه نشدنی‌ها را ممکن کند. خوشحالم که بخشی از یک دوره استثنایی در تاریخ باشگاه پرسپولیس بوده‌ام و ناراحت از این جدایی. راستش هنوز برای کندن از زمین فوتبال آماده نبودم و فکر می‌کردم تجربه و عملکردم به تیمم کمک کند اما دیگر فضایی برای من نبود. بنابراین، حالا آماده‌ام برای یک شروع جدید.

در این لحظه خداحافظی حس عجیبی دارم. بی گله. اما اگر روزی خودم بودم و چنین موقعیتی، سعی می‌کنم آداب خداحافظی با سرمایه‌های انسانی را به جا بیاورم. و در نهایت… خاطرات شیرین نه یادآوری‌های تلخ. روزهای خوبی بود. خداحافظ پرسپولیس عزیز».