نتایج ضعیف سه تیم لیگ برتری مدیران این باشگاه ها را برآن داشته تا با گزینه های مدنظرشان مذاکراتی ابتدایی را انجام دهند اما منتظر عملکرد یک هفته آینده سرمربی فعلی خود هستند.

به گزارش مرور نیوز، بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران  در حالی ادامه دارد که بار دیگر شکافی عمیق بین تیم‌های بالا و پایین جدول به وجود آمده است.

پرسپولیس ، استقلال، سپاهان اصفهان، گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز در حالی برای ماندن در کورس قهرمانی رقابت شانه به شانه‌ای دارند که تیم‌های قعر جدول همچنان برای پیروزی تلاش می‌کنند.

همین موضوع باعث شده تا مدیران عامل سه باشگاه لیگ برتری که وضعیت اصلا خوبی ندارند به فکر برکناری سرمربیان خود باشند. آنها تا هفته دهم لیگ برتر حاضر به دادن فرصت شده اند و پس از آن تغییراتی را برای بهبود عملکرد فنی تیم‌هایشان ایجاد خواهند کرد.

خطری که بیخ گوش تیم‌هایی نظیر مس رفسنجان، نساجی مازندران، استقلال خوزستان، هوادار و شمس آذر قزوین است تا شاید به زودی شاهد تغییراتی گسترده در کادر فنی بعضی از این تیم‌ها باشیم.

پیگیری‌ها نشان از توافق یکی از همین مدیران با دستیار اول سرمربی تیمش دارد تا منتظر لغزش دوباره برای تغییر نفر اول کادر فنی باشد.

باید دید رقابت‌های هفته هشتم فصل جاری که پنجم، ششم و هفتم آبان پیگیری می‌شود چه تأثیری در سرنوشت سرمربیان تیم‌های قعرنشین لیگ برتر دارد.