ملی‌پوشان کشورمان در مسابقه نهایی به مصاف استرالیا رفتند و در این دیدار نیز موفق به برتری 2 بر صفر شدند و جام قهرمانی مسابقات را بالای سر بردند

به گزارش مرور نیوز، روز دوم رقابت‌های جام‌جهانی تکواندو که به‌صورت تیمی برگزار می‌شود، امروز (چهارشنبه ـ 24 آبان ماه) با برگزاری رقابت‌های آقایان در شهر گویانگ کشور کره‌جنوبی پیگیری شد و تیم ملی کشورمان با شکست تمامی حریفان خود به مقام قهرمانی رسید.

در رقابت‌های امروز تیم کشورمان با ترکیب میرهاشم حسینی، امیرمحمدبخشی و ابوالفضل جلالی ابتدا با نتیجه 2 بر یک در راندشماری از سد کره‌جنوبی حریف دیرینه خود گذشت و در ادامه 2 بر صفر برزیل را شکست داد و به دیدار نهایی صعود کرد.

ملی‌پوشان کشورمان در مسابقه نهایی به مصاف استرالیا رفتند و در این دیدار نیز موفق به برتری 2 بر صفر شدند و جام قهرمانی مسابقات را بالای سر بردند. در پایان این رقابت‌ها تیم ایران جایزه 20هزاردلاری را دریافت کرد و استرالیا با کسب عنوان نایب‌قهرمانی به جایزه 10هزاردلاری رسید. تیم ملی برزیل نیز در جایگاه سوم قرار گرفت و جایزه 5هزاردلاری را دریافت کرد.

هدایت تیم کشورمان در این مسابقات به‌عهده مجید افلاکی بود.

در روز نخست مسابقات، تیم بانوان کشورمان با شکست در نخستین مبارزه مقابل چین از دور مسابقات کنار رفت و فردا (پنجشنبه ـ 25 آبان ماه) و در روز پایانی مسابقات، رقابت‌های میکس برگزار خواهد شد و یلدا ولی‌نژاد، ملیکا میرحسینی، میرهاشم حسینی و ابوالفضل عباسی ترکیب تیم کشورمان را تشکیل خواهند داد.