کیومرث هاشمی با قدردانی از توصیه‌های حکیمانه مقام معظم رهبری خطاب به جامعه ورزش، از اختصاص فرصتی برای دیدار ورزشکاران و قهرمانان با معظم‌له قدردانی کرد.

به گزارش مرور نیوز، کیومرث هاشمی با قدردانی از توصیه‌های حکیمانه مقام معظم رهبری خطاب به جامعه ورزش، از اختصاص فرصتی برای دیدار ورزشکاران و قهرمانان با معظم‌له قدردانی کرد.

 

در نامه وزیر ورزش و جوانان آمده است:

محضر مبارک امام‌المسلمین، رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی
حضرت آیت الله العظمه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)

یکم آذر ۱۴۰۲ روزی خجسته، شیرین، دلگرم‌کننده و انرژی‌بخش برای جامعه ورزش کشور بود که توفیق بهره‌مندی از نفس حق و گرم ولی امر مسلمین نصیب‌مان شد.

بدین‌وسلیه مراتب قدردانی خود و جامعه ورزش کشور را از فرصت فراهم‌شده برای بهره‌مندی از بیانات ارزشمند حضرتعالی ابراز می‌دارم. توصیه‌های حکیمانه معظم‌له، دل جامعه ورزش را شاد نمود و قطعا به ایجاد انگیزه‌ای مضاعف در ورزشکاران برای افتخارآفرینی و دفاع از ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی در میادین بین‌الملل ورزش منجر خواهد شد.

بی‌تردید مسئولان و دست‌اندرکاران ورزش کشور، این رهنمودهای ارزشمند را سرلوحه برنامه‌های آتی خود قرار خواهند داد و از هیچ تلاشی برای پیگیری مطالبات معظم‌له بویژه در موضوعات مرتبط به حل مشکلات قهرمانان و ارتقای پاسخگویی به ایشان مضائقه نخواهند کرد.

خداوند منان را سپاسگزارم که این توفیق شامل حال جامعه ورزش کشور شد و امیدوارم همچنان دعای خیر رهبری گرانقدر، بدرقه راه قهرمانان و دست‌اندرکاران ورزش کشور باشد.

قدردانی از افتخارآفرینی فرزندان ورزشکار ایران اسلامی در میادین بین‌المللی، انگیزه‌بخش، امیدآفرین، چراغ راهنما و دلگرمی، برای ادامه این راه افتخارآمیز بوده و به امید خدا و یاری حضرت حجت (عج) با قدرت تحت لوای ایران اسلامی ادامه خواهد داشت.