ملی‌پوش تیراندازی ایران و قهرمان المپیک توکیو گفت: برای سومین بار بود که پس از کسب مدال، خدمت حضرت آقا رسیدم. این دیدارها مثل این است که فرزندی خدمت پدرش برود.

به گزارش مرور نیوز،  جواد فروغی درمورد برگزاری جشن هم‌نفس قهرمان که با همت بسیج ورزشکاران انجام شد، اظهار داشت: این مراسم به نوعی تجلیل از خانواده است. اگر دارایی یک زندگی فقط یک نفس هم باشد افراد خانواده باید در آن مشترک باشند. قطعاً همسران در موفقیت ورزشکاران نقش دارند و در این مراسم به نوعی قدردانی از زحمات آنها است. ضمن اینکه این چنین مراسم‌هایی به همسران قهرمانان انگیزه می‌دهد که به راه خود ادامه دهند و هم اینکه به جوانان انگیزه می‌دهد که انشالله زودتر ازدواج کرده و تشکیل خانواده دهند.

وی با بیان اینکه من ۴ فرزند دارم، عنوان کرد: بدون شک بزرگ کردن ۴ فرزند سختی‌های خاص خودش را دارد. قرار نیست همیشه اغراق آمیز و رویاپردازانه صحبت کنیم. بزرگ کردن فرزندان دردسر و اذیت دارد، اما اگر این اذیت شدن در خانه نباشد، خانه بی‌ارزش است. گاهی حتی وقتی چند ساعت از خانه بیرون می‌روم دلم برای فرزندانم تنگ می‌شود و دوست دارم زودتر به خانه بازگردم.

ملی‌پوش تیراندازی ایران درمورد دیدار اخیر قهرمانان با رهبر معظم انقلاب، عنوان کرد: برای سومین بار بود که پس از کسب مدال خدمت حضرت آقا رسیدم. خیلی خوشحال هستم. آنطور که شنیده‌ام اگر اتفاق خاصی رخ ندهد روز چهارشنبه از طرف بسیج بازهم خدمت مقام معظم رهبری خواهیم رفت. بی‌صبرانه منتظر هستم که این ملاقات هم صورت بگیرد. این دیدارها مثل این است که فرزندی خدمت پدرش برود. ایشان خودشان ورزشکار و ورزش دوست هستند و برای ما هم دیدار با ایشان تجدید قوا و تجدید انگیزه است و حس زیبایی دارد.

فروغی ادامه داد: تاکنون موفق نشده‌ام که با ایشان یک ملاقات خصوصی داشته باشم، اما اگر این اتفاق رخ دهد برایم بی‌نظیر خواهد بود. اگر بتوانم با ایشان صحبت کنم قطعاً درخواست‌هایی به صورت کلی از ایشان خواهم داشت، از جمله اینکه نگاه ویژه‌تری به ورزش کشور داشته باشند. همچنین دستور بدهند به دولت که حمایت‌ها بیشتر شود و در رشته تیراندازی تمام قد وارد موضوع شود تا تیراندازی به ورزش اول کشور تبدیل شود، چراکه این قابلیت را دارد.