سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تشکر ویژه از هواداران استقلال می‌کنم که از روز اول من و تیمم را شرمنده کردند.

به گزارش مرور نیوز،  جواد نکونام پس از برتری 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: اول از همه برد را به هواداران و تیم‌مان تبریک می‌گویم. تشکر ویژه از هواداران می‌کنم که از روز اول من و تیمم را شرمنده کردند. از باشگاه خواستم که بازی یک روز جلو بیفتد و جمعه بازی کنیم که نشد.

موفقیت‌های استقلال حاصل زحمات بازیکنان است و من کوچک‌ترین نقشی نداشتم
وی در ادامه افزود: هواداران در این سرما تیم را حمایت کردند و خدا را شکر شرمنده‌شان نشدیم. تا جایی که می‌توانستیم توانستیم امتیاز جمع کنیم و هواداران را خوشحال به منازل‌شان فرستادیم. از بانوان هوادار تشکر می‌کنم که در شرایط سخت در طبقه دوم تیم را تشویق می‌کنند. از بازیکنان تشکر می‌کنم که 15 بازی سخت و نیم‌فصل عذاب‌آور را درک کردند و با تمام وجودشان برای موفقیت استقلال جنگیدند. این نتایج و موفقیت‌ها حاصل زحمات بازیکنان است و من کوچک‌ترین نقشی نداشتم.

موقعیتی به پیکان ندادیم و توانستیم 3 امتیازی دیگر را بگیریم
سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به برتری تیمش برابر پیکان تصریح کرد: در نیمه اول بازی آنطوری که دوست داشتیم پیش نرفت و حریف تمام بازیکنانش را به خط هافبک آورده بود و حفظ توپ می‌کرد. در نیمه اول کار برای‌مان سخت پیش رفت. در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و تیم برتر زمین بودیم. در نیمه دوم زمانی که 2 بر صفر پیش بودیم یک پنالتی برای ما گرفته نشد. دو آفساید اشتباه به نظرم گرفته شد که می‌توانست در نتیجه تأثیرگذار باشد. آخر بازی روی یک اشتباه گل خوردیم و روی بازی مستقیم حریف تحت فشار قرار گرفتیم. با این حال موقعیتی به حریف ندادیم و توانستیم سه امتیازی دیگر را بگیریم.

این تیم ملی با توجه به نفراتی که دارد، می‌تواند قهرمان آسیا شود
نکونام راجع به برنامه‌اش برای نیم‌فصل دوم و اینکه آیا لیست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه داده است یا نه، گفت: تعطیلی لیگ برای بازی‌های تیم ملی است و برای تیم ملی کشورم و بازیکنانش آرزوی موفقیت می‌کنم. این تیم یکی از تیم‌های پرستاره و شاید یکی از بهترین تیم‌های پرستاره تاریخ فوتبال ایران است. این تیم با توجه به نفراتی که دارد، می‌تواند قهرمان (آسیا) شود. در این مدت که تیم ملی بازی دارد، برنامه‌ریزی کرده‌ایم. باشگاه اردویی را در امارات پیشنهاد داده است که اگر شرایط ایده‌آل باشد، شرکت می‌کنیم. بازیکنان ملی‌پوش نمی‌دانم یکی یا دو بازیکن داشته باشیم، اما نیاز داریم بازیکنان مدنظر را در اختیار داشته باشیم. لیست بازیکنان مدنظر را به باشگاه داده‌ام، لیستی که نیاز است چند نفر را جذب کنیم تا نیم‌فصل دوم بهتری به نسبت نیم‌فصل اول داشته باشیم.