تصاویر منتشرشده در صفحه اینستاگرام باشگاه استقلال نشان می‌دهند یکی از بازیکنانی که در ترکیب استقلال در بازی با آریو اسلامشهر به میدان آمد، محمدحسین مرادمند بود.

به گزارش مرور نیوز، مصاف دوستانه استقلال با آریو اسلامشهر با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت و تصاویر منتشره در صفحه باشگاه استقلال نشان می‌دهند محمدحسین مرادمند در ترکیب تیم استقلال به میدان رفته است. این می‌تواند خبر خوشحال‌کننده‌ای برای کادر فنی تیم استقلال باشد. تیمی که در تعطیلات زمستانی نتوانسته جز رافائل سیلوا بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد.

مرادمند هفته‌های متمادی بود که در ترکیب تیم استقلال به میدان نمی‌آمد. ابتدا گفته شد که مصدومیت او از ناحیه رباط است؛ خوشبختانه این مصدومیت از ناحیه رباط نبود و این بازیکن بعد از دو ماه و اندی استراحت و کارهای اختصاصی رسما به ترکیب تیم استقلال برگشت.

مصدمیت محمدحسین مرادمند و ایمان سیلمی موجب شد استقلال در هفته‌های پایانی دور رفت از دو بازیکن غیرتخصصی در خط دفاعی استفاده کند؛ یکی روزبه چشمی و دیگری صالح حردانی. با بازگشت مرادمند و هم‌چنین اضافه شدن رافائل سیلوا حالا روزبه چشمی و صالح حردانی می‌توانند در پست‌های تخصصی برای استقلال به میدان بروند.