سرمربی جدید رُم، نام مهاجم ایرانی جالوروسی را به لیست اروپایی این تیم برای مرحله حذفی مسابقات لیگ اروپا اضافه کرد.

به گزارش مرور نیوز، باشگاه رم به طور رسمی لیست این تیم برای شرکت در مرحله حذفی فصال جاری مسابقات لیگ اروپا را ارائه کرد که تغییرات قابل توجهی در این لیست توسط دانیله دِروسی سرمربی جدید جالورسی ایجاد شده است. اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) برای این باشگاه ایتالیایی در زمینه بازی جوانمردانه مالی یوفا، 12 میلیون یورو حاشیه مانور داده است و در نتیجه انتخاب‌ها دِروسی صرفاً بر اساس ملاحظات فنی انجام شده است نه اقتصادی.

بر این اساس، در لیست جدید رُم برای مرحله حذفی لیگ اروپا نام خریدهای جدید این تیم یعنی آنجلینو، توماسو بالدانزی و سردار آزمون به این لیست اضافه و مهاجم ایرانی جایگزین آندره‌آ بلوتی در لیست جدید شده است.

بلوتی در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی به فیورنتینا قرض داده شده است.

نام دین هویسن و راسموس کریستنسن برای همراهی شاگردان دانیله دروسی در لیست اروپایی رُم برای شرکت در مرحله حذفی لیگ اروپا قرار نگرفت.

باشگاه رُم ایتالیا پیش از این نام دو خرید جدید خود یعنی سردار آزمون و راسموس کریستنسن را به‌خاطر رعایت بازی جوانمردانه مالی در لیست خود برای بازی‌های مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ اروپا قرار نداده بود. طبق قوانین یوفا، باشگاه‌های اروپایی می‌توانند برای مراحل حذفی لیست اروپایی خود را تغییر دهند.

سردار آزمون که تابستان اخیر با قرارداد قرضی یکساله از بایرلورکوزن به رُم پیوست، قدر فرصت‌های اندکی که ژوزه مورینیو (سرمربی وقت رُم) در نیم‌فصل اول به او داد را به‌خوبی دانست و توانست اعتماد کادرفنی و هواداران این تیم را به خود جلب کند.

رُم در مرحله پلی‌آف لیگ اروپا (مرحله ماقبل یک‌هشتم نهایی) باید به مصاف فاینورد برود و احتمال رویارویی سردار آزمون و علیرضا جهانبخش نیز وجود دارد.