به نظر می‌رسد مصاف استقلال و سپاهان با حضور کمک داور ویدیویی برگزار نخواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، پرس و جوی ما از فدراسیون فوتبال مبنی بر این که «آیا مصاف استقلال – سپاهان با حضور کمک داور ویدئویی برگزار می‌شود»، منجر به این شد که این بازی با سوت یکی از داوران سرشناس احتمالا بدون حضور کمک داور ویدئویی خواهد بود.

فدراسیون فوتبال دو دستگاه تجهیزات کمک داور ویدئویی خریداری کرده است و به همین خاطر گفته شد تعدادی از بازی‌های مهم در دور برگشت لیگ برتر با حضور کمک داور ویدئویی برگزار می‌شود اما بر اساس خبرهای رسیده از راهروی فدراسیون فوتبال تنها حضور کمک داور ویدئویی در دو بازی قطعی شده است. دیدار پایانی جام حذفی و دربی برگشت. گویی فدراسیون فوتبال نگران است، در برخی از بازی‌ها استفاده از کمک داور ویدئویی موجب اعتراض سایر باشگاه‌ها شود. همان‌طور که استفاده از کمک داور ویدئویی در دربی موجب شده بود تا دیگر تیم‌ها بگویند برای بازی‌های ما هم از کمک داور ویدئویی استفاده کنید.

فدراسیون فوتبال امیدوار است تا پایان فصل جاری دست کم ۶ دستگاه کمک داور ویدئویی وارد کند تا فصل آینده هم بازیهای لیگ برتر با حضور کمک داور ویدئویی برگزار شود. هم اکنون تعداد داوران ایرانی که مجوز قضاوت بازی با حضور کمک داور ویدئویی را دریافت کرده‌اند رو به افزایش است و فدراسیون فوتبال فصل آینده در صورت ورود تجهیزات منعی برای برگزاری بازی‌ها با حضور کمک داور ویدئویی نخواهد داشت.