بازیکن سابق استقلال درباره حذف این تیم از جام گفت: جام حذفی جام شگفتی‌هاست و به هر حال این مسابقات برای استقلال به پایان رسید و این تیم باید خودش را برای ادامه مسابقات لیگ برتر آماده کند.

به گزارش مرور نیوز، ایمان عالمی درباره شکست این تیم مقابل  مس رفسنجان  در جام حذفی اظهار کرد: با توجه به تغییراتی که در ترکیب استقلال نسبت به بازی‌های قبلی به وجود آمده بود خیلی‌ها از ترکیب این تیم تعجب کرده بودند. نفراتی چون مهدی‌پور، ابوالفضل جلالی و بلانکو نیمکت‌نشین شده بودند.

او ادامه داد: با توجه به اینکه استقلال چند هفته با ترکیب ثابت با میدان رفته بود در نیمه اول سردرگم بود و دیدید که اشتباهات زیادی هم در خط دفاع وجود داشت البته خط دفاع همان بازیکنان همیشگی بودند و فقط به جای ایمان سلیمی کادر فنی از وجود مرادمند در ترکیب تیم استفاده کرد. به نظرم کادر فنی قصد داشت با این تغییرات بیشتر بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

بازیکن سابق استقلال درباره از دست رفتن پنالتی این تیم هم گفت: به هر حال پس از غیبت یامگا از حضور در ترکیب استقلال پنالتی‌زن تیم باید تغییر می‌کرد. اگر این پنالتی گل می‌شد، شرایط و روند بازی تغییر می‌کرد. به هر حال یامگا بازیکنی بود که با اعتماد به نفس خاصی پشت توپ قرار می‌گرفت و دیدید که در داربی در آن دقایق پایانی و حساس پنالتی را گل کرد.

عالمی خاطرنشان کرد: در نیمه دوم کاد فنی دست به تغییرات زد و بازیکنان اصلی را به زمین فرستاد اما باید قبول کنیم مس رفسنجان انگیزه‌های فراوانی برای این بازی داشت. البته به نظرم گل دوم مس رفسنجان آفساید بود و کارشناسان باید در این باره نظر بدهند. مس رفسنجان هم در دفاع و هم در خط حمله بسیار با برنامه ظاهر شد. باید بگویم استقلال به اشتباهات فردی بازیکنانش باخت.

او درباره عملکرد منتظر محمد در این بازی بیان کرد: منتظر محمد بازیکن باکیفیتی است و دیدید چقدر خوب بازی کرد. تا جایی که می‌دانم او قرضی به مس رفسنجان رفته و در صورت بازگشت به تیم خیلی می‌تواند به تیم کمک کند. نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاد که در ابتدای فصل از تیم رفت.

بازیکن سابق استقلال درباره حذف آبی‌پوشان از جام حذفی گفت: جام حذفی، جام شگفتی‌هاست و به هر حال این مسابقات برای استقلال به پایان رسید و این تیم باید خودش را برای ادامه مسابقات لیگ برتر آماده کند.

عالمی درباره اینکه آیا این شکست در داربی تاثیرگذار خواهد بود، گفت: داربی یک بازی خاص است و باید بگویم تاثیرش را از لحاظ روحی و روانی روی تیم خواهد گذاشت. استقلال صدرنشین جدول لیگ برتر است و قطعا با درایت کادر فنی شرایط تغییر خواهد کرد و انشاءالله بهترین نتیجه را در داربی خواهد گرفت.