ستاره پرتغالی النصر بسیار خوشحال است که توانسته رکورد گلزنی در یک فصل را در لیگ عربستان بشکند.

به گزارش مرور نیوز، کریستیانو رونالدو فصل خوبی را با النصر در لیگ عربستان تجربه کرد؛ هر چند دستش از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند. او با زدن ۳۵ گل رکورد جدیدی را در تاریخ لیگ عربستان به ثبت رساند. پیش از این عبدالرزاق حمدالله با زدن ۳۴ گل بیشترین گل را در طول یک فصل در تاریخ لیگ عربستان به ثبت رساند، اما رونالدو توانست این رکورد را جابه‌جا کند.

به نوشته الریاضیه، رونالدو بسیار خوشحال است که با النصر به چنین رکوردی دست پیدا کرد. او گفت: صادقانه بگویم که انتظار زدن این تعداد گل را نداشتم، اما هر چه زمان گذشت، بیشتر به یقین رسیدم که می‌توانم به این رکورد برسم. از هم‌تیمی‌هایم تشکر می‌کنم؛ چرا که اگر آن‌ها نبودند نمی‌توانستم به این جایزه برسم. به خودم افتخار می‌کنم که چنین رکوردی را به ثبت رساندم. بسیار خوشحالم و انگیزه بیشتری پیدا کرده‌ام. این جایزه و عنوان برای من ارزش زیادی داشت و دارد.

این بازیکن پرتغالی ادامه داد: به صراحت بگویم که کسب کفش طلا بسیار خوشحالم کرد. این یکی از بهترین فصل‌های فوتبالی من چه از نظر گلزنی و چه پاس گل بود. می‌خواهم در هر فصل بهترین نسخه از خود را ارائه دهم و همان کریستیانو رونالدویی باشم که همه انتظار دارند. نهایت تلاشم را به کار می‌گیرم تا در فصل پیش رو هم خوب ظاهر شوم و جوایز فردی و تیمی را کسب کنم.