مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: آسمان خسروی فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد و افزایش ابر و بارش پراکنده و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش مرور نیوز، صادق ضیائیان ، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درخصوص وضعیت جوی مرز خسروی (قصر شیرین) در دو روز آینده (۲۹ و ۳۰ مهر) گفت: آسمان خسروی فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد و افزایش ابر و بارش پراکنده و رعد و برق با کمینه و بیشینه دمای ۲۳ و ۳۵ درجه سانتیگراد و طی روز سه شنبه نیز صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد و افزایش ابر، بارش پراکنده با احتمال رعد و برق و حداقل و حداکثر دمای ۲۲ و ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وی در ادامه درباره وضعیت جوی مرز مهران طی فردا و پس فردا (۲۹ و ۳۰ مهر) اظهارکرد: آسمان مهران طی فردا و پس فردا نیمه ابری تا ابری، گاهی همراه با وزش باد شدید و بارش پراکنده خواهد بود. دمای هوا طی این دو روز در خنک‌ترین زمان به ۲۵ درجه سانتیگراد و در گرمترین زمان به ۳۶ درجه سانتیگراد می‌رسد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: آسمان شلمچه (خرمشهر) نیز طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (۲۹ و ۳۰ مهر) نیمه ابری، گاهی ابری همراه با وزش باد و بارش پراکنده با کمینه دمای ۲۴ و بیشینه دمای ۳۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی در ادامه درباره وضعیت جوی کاظمین طی دو روز آینده (۲۹ و ۳۰ مهر) اظهارکرد: آسمان کاظمین فردا نیمه ابری تا ابری با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی روز سه‌شنبه صاف تا نیمه ابری همراه با بارش پراکنده با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان ادامه داد: آسمان شهر نجف نیز طی فردا و پس فردا (۲۹ و ۳۰ مهر) صاف و نیمه ابری با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی کربلا نیز اظهار کرد: آسمان کربلا فردا و پس فردا (۲۹ و ۳۰ مهر) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز