سید ابوالفضل پرپنچی به عنوان مدیر کل کمیته امداد استان تهران منصوب شد.

به گزارش مرور نیوز با حکم سید مرتضی بختیاری ،  رئیس کمیته امداد ، سید ابوالفضل پرپنچی به مدت دوسال به عنوان مدیر کل کمیته امداد استان تهران منصوب شد.

در بخشی از حکم رئیس کمیته امداد آمده است: با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه ونظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده قبلی جنابعالی را به مدت دو سال به عنوان مدیر کل کمیته امداد استان تهران منصوب می‌نماید.

نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام راحل (ره) بایستی پیام آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت وکرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و ماموریت اصلی آن در شرایط کنونی توانمندسازی وایجاد درآمد باثبات برای خانواده تهدیست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک شوندگان می‌باشد.

براساس این انتظار می‌رود برمبنای توصیه موکد رهبر فرزانه انقلاب در حکم انتصاب اخیرشان در کمیته امداد، مبنی بر بهره گرفتن از همکاری نیرو‌های جوان مومن و انقلابی و بانصب العین قراردادن بیانات راهبردی معظم له در بیانه گام دوم انقلاب نسبت به ساماندهی وبرنامه ریزی جهت استفاده از همه ظرفیت‌های نیرو‌های جوان در تمامی سطوح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) گام بردارید.

امیداست تحت عنایات حضرت، ولی عصر «روحی له الفدا» و بابهره گیری از تجارت و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت مندی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» فراهم گردد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز