رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در آزادراه تهران به کرج در محدوده پل کلاک تا پل فردیس و آزادراه کرج به قزوین در محدوده پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری در هر دو مسیر ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

به گزارش مرور نیوز،  سرهنگ نادر رحمانی ،  رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درخصوص وضعیت جوی جاده های کشور گفت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور در حال حاضر شاهد بارش باران در اکثر محورهای استان‌های البرز، تهران، لرستان، مرکزی و قزوین هستیم. همچنین در محورهای آذرشهر-ارومیه و میانه-زنجان در استان آذربایجان شرقی، محوهای شیراز-کازرون و فیروزآباد-عسلویه در استان فارس و محورهای زنجان-قزوین و زنجان-طارم در استان زنجان نیز وضعیت مشابه گزارش شده است.

به گفته رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در محور اردبیل ـ آستارا در استان اردبیل مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده که لازم است رانندگان هنگام تردد از این محور حتما با چراغ روشن و سرعت مطمئنه حرکت کنند.

رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی نیز گفت: در آزادراه تهران به کرج  در محدوده پل کلاک تا پل فردیس و آزادراه کرج به قزوین در محدوده پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری در هر دو مسیر ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

وی درمورد وضعیت ترافیکی در محورهای منتهی به مشهد مقدس نیز گفت: ترافیک در این محورها پرحجم گزارش شده اما روان است. لازم است رانندگان برای تردد در این مسیر به زائرانی که با پای پیاده در حال حرکت در این مسیرها هستند نیز توجه داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز