معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه دو گرمخانه برای مردان و دو گرمخانه برای زنان اضافه می شود، گفت: گرمخانه‌های ویژه بانوان در منطقه ۵ و ۱۶ و دو گرمخانه آقایان در مناطق ۱۰ و ۱۶ تجهیز می شوند.

به گزارش مرور نیوز،  محمدرضا جوادی یگانه ،  معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اظهار کرد: برخی از مناطق شهر تهران پوشش لازم برای جذب مددجویان را ندارند و با توجه به تقاضاهایی که در برخی از مناطق وجود داشت مکان هایی برای افزایش گرمخانه‌ها جانمایی شد.

وی با تاکید بر اینکه هم اکنون امکان جذب تا دو برابر ظرفیت کنونی را در گرمخانه‌های موجود داریم، عنوان کرد: در حال حاضر برای جذب مددجویان نگرانی نداریم و این چهار گرمخانه برای تسهیل در دسترسی مددجویان اضافه می‌شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه دو گرمخانه برای مردان و دو گرمخانه برای زنان اضافه می شود، تصریح کرد: گرمخانه‌های ویژه بانوان در منطقه ۵ و ۱۶ و دو گرمخانه آقایان در مناطق ۱۰ و ۱۶ تجهیز می شوند.

جوادی یگانه تاکید کرد: تمام تلاش مان را به کار می‌گیریم تا در فصل سرد سال افراد بی خانمان برای رسیدن به سر پناه با مشکل مواجه نشوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز