رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: اخیرا مسیر حرکت در خیابان الف در محدوده خیابان مقدس اردبیلی در موقعیت شمال به جنوب در آمده بود اما با بررسی های کارشناسی و پیگیری های پلیس راهور دوباره این خیابان به صورت جنوب به شمال درآمد.

به گزارش مرور نیوز،  سردار محمدرضا مهماندار ،  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال محدودیت ترافیک به منظور حل مشکل ترافیک تقاطع غیر هم سطح چمران به ولنجک خبر داد و اظهار کرد: با افتتاح تقاطع غیر هم سطح چمران به ولنجک در ماهی که گذشت، حجم ترافیک در محدوده خیابان مقدس اردبیلی مشکلاتی را برای رانندگان ایجاد کرده بود که در همین راستا نیز اقداماتی برای حل این مشکل از سوی پلیس راهور و شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفت. 

وی با بیان اینکه برای حل این مشکل در هفته گذشته جلسه‌ای میان پلیس و مسئولان شهرداری تهران برگزار شد، تصریح کرد: در همین راستا مسیر حرکت در خیابان الف در محدوده خیابان مقدس اردبیلی در موقعیت شمال به جنوب در آمد اما با بررسی های کارشناسی و پیگیری های پلیس راهور دوباره این خیابان به صورت جنوب به شمال درآمد.

به گفته رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، ورودی خیابان ب هم که به سمت بزرگراه شهید چمران بود برای گردش به چپ ممنوع شد تا کسانی که قصد ورود به بزرگراه شهید چمران را دارند از خیابان شاد آور تردد کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز