سعید نمکی در پیامی از ناجا برای خدمت رسانی به زائران اربعین قدردانی کرد.

به گزارش مرور نیوز،  سعید نمکی ، وزیر بهداشت در پیامی از نیروی انتظامی برای خدمت رسانی به زائران اربعین تشکر کرد.

در متن این پیام آمده است:

سردار سرتیپ پاسدار جناب آقای اشتری

فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام

برگزاری مراسم باشکوه پیاده روی اربعین حسینی با حضور بی نظیر مسلمانان میهن عزیز ایران اسلامی و کشورهای همسایه، گویای اقتدار و وحدت مسلمانان جهان می باشد.

انتظار مردم عزیز کشورمان از مسئولان خدمتگزار نظام جمهوری اسلامی ایران پاسخگویی به نیازهای ایشان در راستای سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران و ارتقاء قدرت این نظام در کل جهان اسلام می باشد.

خدای را سپاس می گوییم که توانستیم در ماه محرم و صفر با یاد آقا اباعبدالله الحسین (ع) و هدایت های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و خدمت به زائران گرانقدر، کسب معرفت نماییم.

بدین وسیله، مراتب سپاس و تجلیل خالصانه خود را از تلاش بی دریغ و خستگی ناپذیر حضرتعالی جهت مدیریت، برنامه ریزی، سازماندهی و ارائه خدمات بهداشت و درمان به زائران محترم اربعین حسینی، که از هیچ گونه تلاشی دریغ ننمودید، ابراز می نمایم.

بی شک خدمات بی شائبه و زحمات ارزشمند شما و همکاران محترم تان، افتخاری غرور آفرین در تاریخچه خدمات نظام سلامت بجا خواهد گذاشت.

تلاش و زحمات همکاران زیرمجموعه آن نهاد مقدس در طی مراسم اربعین حسینی قابل توجه و در خور تقدیر ویژه می باشد و بسی شایسته است که این عزیزان توسط جنابعالی تقدیر شوند که بی تردید عنایت جنابعالی باعث تلاش روزافزون مدیران و کارشناسان زیرمجموعه خواهد گردید.

اکنون وقت آن است که با دلی سرشار از اخلاص و با انگیزه مضاعف در جهت ارتقاء بیش از پیش خدمات بهداشت و درمان در کشور جمهوری اسلامی ایران گام برداریم، امید است تا در سایه الطاف الهی و با همت و تلاش مضاعف در خدمتگزاری به مردم شریف اسلامی موفق و موید باشید.

سعید نمکی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز