استاندار تهران به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان تاکید کرد: آبان ماه در حافظه تاریخی ملت ایران یادآور رخدادهای مهم و آموزنده‌ای است که هر یک سرفصل نوینی در تاریخ استکبارستیزی به شمار می رود.

به گزارش مرور نیوز،  انوشیروان محسنی بندپی ،  استاندار تهران به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان، روز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان خط امام با اشاره به ضرورت حفظ روحیه استکبارستیزی پیامی صادر کرد.

متن پیام وی به این شرح است:

«اکنون که انقلاب اسلامی با پیروی از آرمانهای امام خمینی(ره)، هدایتهای داهیانه مقام معظم رهبری و مقاومت و ایستادگی مردم، گام دوم انقلاب را باصلابت برداشته است، این ایستادگی همواره خشم و عصبانیت دشمنان را به دنبال داشته و استکبارستیزی همواره اولویت انقلاب اسلامی بوده و این مسیر استمرار دارد.

در همین راستا آبان ماه در حافظه تاریخی ملت ایران یادآور رخدادهای مهم و آموزنده‌ای است که هر یک سرفصل نوینی در تاریخ استکبارستیزی به شمار می رود.

این واقعه به یادماندنی نقش و جایگاه دانشجویان را نمایان ساخته که در حقیقت چراغ راهی برای دانشجویان امروزی است تا با بصیرت و دانش‌اندوزی، نقشه‌های دشمن را برملا ساخته و چون دژی مستحکم در مقابل مستکبران جهان ایستاده و بر آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران پافشاری کنند. 

از اینرو آمریکا و جبهه متحد دشمنان انقلاب اسلامی که درصدد پیشبرد سناریوی نفوذ و ایجاد انحراف و غفلت در حرکت رو به جلوی نظام و ملت ایران هستند باید بدانند با هوشمندی ایرانیان راهبرد تغییر محاسبات درونی ایران، تقویت مواضع و موقعیت شبکه حامیان غرب در داخل و تغییر ذائقه فرهنگی مردم به ویژه نسل جوان فرجامی جز شکست در پی نخواهد داشت و ۱۳ آبان امسال با شعار "استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا"‌ مشت محکم دیگری بر دهان دشمنان انقلاب است که این امر حکایت از استواری و صلابت نفوذناپذیر ملت همیشه در صحنه ایران دارد و وظیفه مسئولان را جهت خدمت رسانی به مردم دو چندان می کند تا با تکیه بر ظرفیتهای داخلی قله های موفقیت و افتخار به دست جوانان این مرز و بوم فتح شود».

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز