سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک عمده فروش و 2 خرده فروش موادمخدر در شرق تهران خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، شب گذشته (12 آبان) عوامل کلانتری‌های ۱۰۶ و ۱۲۸ تهران نو در گشت زنی شبانه در محله پیروزی به یک زن و شوهر مشکوک شدند، که بعد از سوال و جواب و گشتن وسایل همراهشان از این زوج مقداری تریاک بسته بندی شده کشف شد.

به محض اینکه تریاک‌ها از این زن و شوهر کشف شد، در بازجویی های اولیه اعتراف می کنند که موادها را از فردی به نام «ح» تحویل گرفته و قصد تحویل به فرد دیگری را داشته اند و آنها تنها واسطه هستند و حاضرند مخفیگاه فروشنده اصلی را لو بدهند.

بعد از شناسایی مخفیگاه «ح» ماموران توانستند طی یک عملیات پیچیده پلیسی و با دستور مقام قضایی وارد محل اختفای این فرد که از متهمان سابقه دار هم بوده است، شوند و او را دستگیر کنند.

سرهنگ اردشیر نادری سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت در توضیح این عملیات در جمع خبرنگاران حاضر در صحنه اظهار کرد: در اجرای طرح محله‌ور  عوامل تیم کلانتری ۱۰۶ و ۱۲۸ تهران نو در راستای پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز دو نفر از خرده فروشان موادمخدر محله صفا (خیابان شهرستانی) را شناسایی و دستگیر کردن که در بازجویی های اولیه مقادیری موادمخدر از این دو متهم کشف شد.

دستگیری یک عمده فروش و 2 خرده فروش موادمخدر

وی افزود: با توجه به پیجویی های نیروی انتظامی فروشنده اصلی آنها در محله پیروزی شناسایی و با اخذ دستور مقام قضایی تیم های کلانتری ۱۰۶ و ۱۲۸ جهت دستگیری به محل مراجعه کردند و شخصی به اسم «ح.ک» که یکی از فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر بود شناسایی و وارد مخفیگاهش شدند.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: از مخفیگاه این متهم تعداد بسیاری اموال مسروقه، ۴۴۰ گرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، هروئین و شیشه، کتب نفیس تاریخی و خطی کشف و ضبط شد.

نادری افزود: شیوه فعالیت این فروشنده مواد مخدر به این صورت بوده که اموال مسروقه را از معتادین گرفته و در ازای آن مواد مخدر به معتادان که بعضا سارق هم بوده اند تحویل می‌داده است.

وی در پایان گفت: این متهم سابقه دار به همراه اموال کشف شده از مخفیگاهش به مرجع قضایی جهت تشکیل پرونده و بازجویی های بیشتر تحویل داده شد.

دستگیری یک عمده فروش و 2 خرده فروش موادمخدر

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز