مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: برای روز پنجشنبه (۱۶آبان) در جنوب استان خوزستان و شمال استان فارس بارش پراکنده پیش‌بینی می‌کنیم که این بارش از روز جمعه (۱۷ آبان) به جنوب استان فارس و غرب هرمزگان خواهد رسید.

به گزارش مرور نیوز،  صادق ضیائیان ،  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به آخرین نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی گفت: از امروز ( ۱۴آبان) تا اواسط هفته آینده در اکثر مناطق کشور جوی آرام و پایدار و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت، افزایش آلودگی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می شود.

وی افزود: برای روز پنجشنبه (۱۶آبان) در جنوب استان خوزستان و شمال استان فارس بارش پراکنده پیش‌بینی می‌کنیم که این بارش از روز جمعه (۱۷ آبان) به  جنوب استان فارس و غرب هرمزگان خواهد رسید.

وی با اشاره به ادامه دار بودن وزش باد در نوار شرقی کشور بویژه منطقه زابل برای امروز و فردا (۱۵آبان) تصریح کرد: همچنین شایان ذکر است تا آخر هفته ماندگاری هوای سرد در نیمه شمالی و شرقی کشور را شاهد خواهیم بود.

ضیائیان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت‌: آسمان تهران فردا (۱۵ آبان‌ماه) کمی ابری با احتمال وزش باد با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتی‌گراد و طی روز پنجشنبه (۱۶آبان) کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی و در بعداز ظهر ورزش باد با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۷درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز