رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر و دستگیری خرده فروشان موادمخدر در محدوده میدان امام حسین(ع) خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: طرح انضباط اجتماعی در محلات محدوده امام حسین (ع) در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به انجام ۳ ماهه کار اطلاعاتی برای شناسایی خانه‌های مجردی افزود: افرادی که در این محدوده‌ها اقدام به فروش موادمخدر و قاچاق کالا می‌کردند شناسایی و اخطار پلمب و تخلیه منازل به آن‌ها داده شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: حدود ۶۳ واحد در ۳۷ خانه پلمب شدند، در یکی از خانه‌ها ۳۰۰ نفر سکونت داشتند. طبق هماهنگی با مرجع قضایی این طرح‌ها در سطح پایتخت اجرا خواهد شد.

وی گفت: مالکان این قبیل خانه‌ها برای اجاره باید از مراکز ذی ربط مجوز دریافت کنند، لذا با هماهنگی با مسئولان مربوطه اتباع خارجی ساکن این خانه‌ها به مراکز مربوطه تحویل داده می‌شوند.

سردار ظهیری اظهار کرد: در حاشیه اجرای این طرح ۷۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری و ۴ سارق و خرده فروش موادمخدر دستگیر شدند و ۷ کیلوگرم انواع موادمخدر، ۲ خودرو و ۳ موتورسیکلت از مخفیگاه سارقان کشف شد.

وی افزود: تمام مناطق تهران که به این شکل آلوده هستند و به پاتوق معتادان تبدیل شده‌اند در تیررس پلیس هستند و به نوبت عملیات‌ها برای پاکسازی این مناطق انجام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز