مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه وضعیت انهار و کانال‌ها به صورت مداوم رصد می شود، گفت: با اقداماتی که از پیش جهت پاکسازی انهار و کانال ها انجام شده بود ما در هیچ یک از نقاط شهر شاهد آبگرفتگی نبودیم.

به گزارش مرور نیوز، اصغر عطایی، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه بارش باران در تهران از شب گذشته آغاز شده است، گفت: خوشبختانه از شب گذشته شاهد بارش باران خوبی در تهران بودیم که در برخی از ساعات هم شدت گرفت.

وی با بیان اینکه وضعیت انهار و کانال‌ها به صورت مداوم رصد می شود، عنوان کرد: با اقداماتی که از پیش جهت پاکسازی انهار و کانال ها انجام شده بود ما در هیچ یک از نقاط شهر شاهد آبگرفتگی نبودیم.

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه در بارش های گذشته تمام ایردات مربوط به آب گرفتگی احصا و برطرف شد، گفت: نیروهای عملیاتی از ابتدای شب گذشته تمامی انهار سطح شهر را رصد و عوامل احتمالی که باعث بروز مشکل می شد را برطرف کردند.

وی با اشاره به همکاری شهرداری تهران و پلیس راهور در این زمینه تصریح کرد: همچنین تمام سطح شهر به وسیله دوربین ها تحت کنترل است تا در صورت بروز مشکل سریعاً نسبت به رفع آن اقدام شود.

عطایی با بیان اینکه بنا به اعلام سازمان هواشناسی بارش ها تا روز پنجشنبه ادامه دار است، گفت: در حال حاضر بارش باران به صورت خفیف در برخی از نقاط ادامه دار است و تمامی ١۴ هزار نیروی خدمات شهری وضعیت انهار و کانال های شهر تهران را رصد می کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز