رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه برخورد قاطع با ارازل و اوباش مطالبه عمومی مردم در این مدت بود گفت: تمامی افراد اخلالگر و آشوب‌گر در این جریانات اخیر به طور حتم توسط دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی شناسایی و به سزای اعمال خود خواهند رسید تا دیگر در استان شاهد همچین اتفاقاتی نباشیم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از دادگستری کرمانشاه، پرویز توسلی زاده، رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: دستگاه قضایی در برخورد با اغتشاش‌گران و اخلال‌گران نظم و امنیت بسیار قاطع و جدی است و همچنین یکی از عناصر اصلی اغتشاشات که در زمره اراذل و اوباش شناخته شده استان و در این چند سال اخیر به فعالیت‌های شرارت‌آمیز خود مشغول بود توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و به هلاکت رسید.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه جزئیات این جریان و اغتشاشات اخیر باید به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد، ادامه داد: مقام معظم رهبری در رابطه با جریانات اخیر حجت را بر همه تمام کردند و فرمودند «ناامنی بزرگترین مصیبت برای هر کشوری است. این‌ها اشرارند. این کارها، کار مردم معمولی نیست. مسؤولان حفظ امنیت کشور هم به وظایفشان عمل می‌کنند».

وی با اشاره به اینکه رئیس قوه قضائیه نیز بر برخورد قاطع با عوامل این قضیه تأکید داشت، گفت: در این جریانات اخیر ما با یک مسئله فوق‌العاده وحشتناک مواجه بودیم این جریان با مسائلی که از قبل داشتیم چندین تفاوت اساسی داشت که یکی از آن‌ها بستن خیابان‌ها در روز شنبه هفته گذشته بود که همین مسئله کار را برای نیرو‌های عمل‌کننده خیلی سخت کرد.

توسلی‌زاده استفاده اخلال‌گران و آشوب‌طلبان از سلاح، ایستادن در مقابل مأموران و درگیری مسلحانه متقابل و به آتش کشیدن اموال عمومی را در جریانات اخیر از ویژگی‌های متفاوت در اغتشاشات اخیر عنوان کرد و افزود: همه نیرو‌های سپاه و بسیج، اداره‌کل اطلاعات، انتظامی استان و نیرو‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران برای کنترل این قضیه با قدرت پای کار بودند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه برخورد قاطع با ارازل و اوباش مطالبه عمومی مردم در این مدت بود عنوان کرد: تمامی افراد اخلالگر و آشوب‌گر در این جریانات اخیر به طور حتم توسط دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی شناسایی و به سزای اعمال خود خواهند رسید تا دیگر در استان شاهد همچین اتفاقاتی نباشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز