دادستان کل کشور صبح امروز به عنوان یکی از نمایندگان آیت الله سید ابراهیم رییسی از زندان بزرگ فشافویه بازدید کرد.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام منتظری، دادستان کل کشور در راستای تاکیدات آیت الله رییسی مبنی بر کسب اطلاع از وضعیت زندانیان و نظارت بر زندان‌ها، صبح امروز (2 آذر) به عنوان یکی از نمایندگان  آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس قوه قضائیه از زندان بزرگ فشافویه بازدید و از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌های تشکیل شده در ارتباط با اغتشاشات اخیر قرار گرفت.

در این بازدید که تعدادی از معاونان و مقامات قضایی، دادستان کل کشور را همراهی می‌کردند حجت الاسلام و المسلمین منتظری در جریان وضعیت زندانیان قرار گرفت و در گفت‌وگوی چهره به چهره با برخی از مددجویان نسبت به شرایط آن‌ها کسب اطلاع و در موارد مورد نیاز دستورات لازم را صادر کرد.

در این بازدید همچنین حجت الاسلام و المسلمین منتظری از وضعیت متهمان اغتشاشات اخیر جویا شد و در گفتگو با برخی از این متهمان در جریان نحوه بازداشت و تحقیق از آن‌ها قرار گرفت.

روز گذشته (عصر جمعه) نیز در پی دستور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی برای تشکیل کمیته ویژه در قوه قضاییه برای رسیدگی همه جانبه به موضوع طرح اصلاح مدیریت مصرف سوخت و مسائل رخ داده پس از اجرا شدن آن اسماعیلی رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه و سخنگوی دستگاه قضا به همراه القاصی مهر دادستان تهران به عنوان نمایندگان رئیس قوه قضاییه ۴ ساعت از بازداشتگاه‌های متهمان اغتشاشات اخیر بازدید کرده بودند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز