شهردار تهران گفت: بسیج دل در گرو همه اقشار جامعه دارد به شکلی که کشاورز، کارمند، دانش آموز و دانشجو و ... در دل بسیج بودند و همه اقشار در این حرکت عظیمی مردمی نقش داشتند و نقشه راه آینده‌ نیز به همین شکل خواهد بود.

به گزارش مرور نیوز،  پیروز حناچی ، شهردار تهران در اجتماع گردان‌های بسیج شهرداری تهران که امروز و همرمان با هفته بسیج با حضور شهردار تهران و فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) استان تهران در سالن شهدای هفتم تیر برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: امروز کسانی که سن بیشتری دارند به یاد دارند در آغاز جنگ، کشور در معرض چه تهدید بزرگی بود در 45 روز نخست خرمشهر را از دست داده‌ بودیم و این داغ بر دل کشور بود. به حمدالله به برکت تدبیر امام خمینی (ره)  بسیج این شجره‌ی طیبه شکل گرفت و امروز به نیرویی مخلص تبدیل شود که ما به آن ببالیم.

وی با اشاره به جمله امام راحل درباره بسیج که «بسیج لشگر مخلص خداست» ، افزود: خصیصه‌ بسیج این است که بیشتر از آنچه که برای خود بخواهد، برای مردم می‌خواهد و مردم را مقدم می‌داند.  امیدوارم این نقشه راه ما باشد.

شهردار تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود حضور همه اقشار جامعه در بسیج را از دیگر خصیصه‌های آن خواند و افزود: بسیج دل در گرو همه اقشار جامعه دارد به شکلی که کشاورز، کارمند، دانش آموز و دانشجو و ... در دل بسیج بودند و همه اقشار در این حرکت عظیمی مردمی نقش داشتند و نقشه راه آینده‌ نیز به همین شکل خواهد بود.

حناچی در خاتمه تاکید کرد:‌ در شرایطی که ولی ما در غیبت است و پیامبری در میان ما نیست با انسجام و رهبری واحد این دوران سخت را پشت سر خواهیم گذاشت.

همچنین میثاق‌نامه بسیجیان شهرداری تهران در اجتماع بزرگ گردان‌های بسیج شهرداری تهران قرائت شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز