رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: بارش باران نیز در اکثر محورهای استان‌های گیلان، مازندران، شمال استان کرمان و محور حاجی آباد-سیرجان استان هرمزگان هستیم.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ نادر رحمانی، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و وضعیت ترافیکی جاده های کشور اظهار کرد: طبق آخرین گزارش های دریافتی هم اکنون شاهد بارش برف در اکثر محورهای استان های اردبیل، خراسان رضوی، محورهای تبریز-سراب، تبریز-مرند و تبریز-میانه استان آذربایجان شرقی، محورهای کرمان-سیرجان و کرمان-بافت شمال استان کرمان، محور کرج-چالوس از ابتدای محور تا تونل کندوان و آزادراه کرج به قزوین در محدوده استاندارد تا آبیک هستیم.  

وی ادامه داد: بارش باران نیز در اکثر محورهای استان‌های گیلان، مازندران، شمال استان کرمان و محور حاجی آباد-سیرجان استان هرمزگان هستیم.  

به گفته وی، مه گرفتگی همراه با کاهش دید نیز در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، زنجان، خراسان رضوی و ارتفاعات محورهای کرج-چالوس و هراز وجود دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه از لزوم تردد با زنجیر چرخ در برخی از محورهای مواصلاتی خبر داد و افزود: تردد در محورهای سرچم-میانه و اسالم-خلخال استان اردبیل، محور سمنان-فیروزکوه استان سمنان، محور کرمان-بافت استان کرمان، محور کرج-چالوس از ابتدای محور تا تونل کندوان فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.  

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز