دادستان کل کشور گفت: با شهادت شهید سردار قاسم سلیمانی اگرچه دشمن سرمایه با ارزشی را از ما گرفت، ولی قطعا ملت نخواهد گذاشت که جایگاه او خالی شود و کسانی که در این مسیر تربیت شده‌اند جایگاه او را پر خواهند کرد.

به گزارش مرور نیوز،  حجت الاسلام منتظری ، دادستان کل کشور در حاشیه مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد الزهرا (س) گفت: ملت بزرگوار ایران در طول این چهل سال نشان داده‌اند که در همه عرصه‌ها و زمینه‌ها، هیچگاه از پا ننشسته‌اند.

وی ادامه داد: در طول این چهل سال شخصیت‌های بسیار با ارزشی را در عرصه‌های مختلف از دست داده‌ایم و هیچگاه صحنه خالی نشده است.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری بیان داشت: با شهادت شهید سردار قاسم سلیمانی اگرچه دشمن سرمایه با ارزشی را از ما گرفت، ولی قطعا ملت نخواهد گذاشت که جایگاه او خالی شود و کسانی که در این مسیر تربیت شده‌اند جایگاه او را پر خواهند کرد.

دادستان کل کشور در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا از این اقدام تروریستی شکایتی به مجامع بین المللی داشته‌اید، تصریح کرد: همین امروز نامه‌ای برای وزارت امور خارجه تهیه کرده‌ایم تا از طریق این وزارتخانه، این اقدام تروریستی در مجامع بین المللی پیگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: اقدامی که ترامپ مرتکب شد به موجب قوانین و مقررات بین المللی، جنایت است و حتما پیگیری می‌کنیم. هرچند امیدی به مجامع بین المللی نداریم، اما وظیفه داریم در سطح بین المللی پیگیری حقوقی این موضوع را انجام دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز