فرمانده مرزبانی ناجا گفت: سردار قاسم سلیمانی به فرمان خداوند و ولایت فقیه لبیک گفتند، خدا عادل است و به عدالت در موضوع انتقام، سربازان ولایت را یاری خواهد کرد.

به گزارش مرور نیوز،  سردار قاسم رضایی ، فرمانده مرزبانی ناجا در نشستی با فرماندهان یگان‌های مرزی استان کرمانشاه در هنگ مرز شهادت سردار قاسم سلیمانی را به روح بلند وی تبریک گفت و گفت: حاج قاسم سلیمانی مطیع ولایت فقیه بود؛ امیدواریم خداوند عنایت کند و انتقام در سطح شأن این جنایت را از عوامل آن بگیریم.

وی ادامه داد: آه یتیم‌های شهدا و دل شکسته رزمندگان، دامن استکبار را خواهد گرفت، شاید حکمت الهی باشد و خون حاج "قاسم سلیمانی" تسریع کننده در محو استکبار باشد.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: سردار قاسم سلیمانی  به فرمان خداوند و ولایت فقیه لبیک گفتند، خدا عادل است و به عدالت در موضوع انتقام، سربازان ولایت را یاری خواهد کرد.

وی با اشاره به شهادت ابومهدی مهندس نیز گفت: وی مجاهد دوران دفاع مقدس بود و در جبهه حق علیه باطل با جمهوری اسلامی ایران همکاری می‌کرد.

سردار رضایی به هرج و مرج در کشور عراق اشاره و خاطرنشان کرد: وظیفه ما مرزبانان سنگین و حساس‌تر از گذشته است، چراکه بار مرزبانی کشور همسایه نیز بر دوش ماست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز