رییس شورای شهر تهران گفت: روز پیش ایستگاه متروی انقلاب، تئاتر و توحید روز پیش بسیار شلوغ بود که با اختصاص نیرو می‌توانستیم مدیریت بهتری انجام دهیم، از طرفی نیز مردم باید آموزش ببینند که هنگام باز شدن در از دو طرف وارد و از وسط در خارج شوند.

به گزارش مرور نیوز، محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران در حاشیه جلسه امروز شورا در جمع خبرنگاران در خصوص تذکر روز گذشته خود به فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران اظهار کرد: نباید خدمات نیروهای مترو را در روز گذشته زیر سؤال برد، ولی بنده نیز تذکر مدیریتی در این زمینه داشتم، چرا که شرکت بهره‌برداری مترو می‌توانست نیروهای مدیریتی را برای انتظام‌بخشی به مجموعه مترو اضافه کند. 

وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی متروی تهران در روز گذشته با توجه به حجم مسافران قابل تقدیر است، گفت: به آقای نوبخت روز پیش گفتم که باساس پروتکل باید بر روی سکوی ایستگاه‌های شلوغ برای هر در یک نیرو اختصاص دهند. روی سکو 7 در داریم که این موضوع دیروز مورد توجه قرار نگرفته بود. 

هاشمی گفت: برای روز پیش مسؤولان مترو می‌توانستند از نیروهای فنی، نظافت و مسؤولان بلیت جهت نظم‌بخشی مسافران استفاده کنند که این مسئله انجام نگرفت.

رییس شورای شهر تهران  ادامه داد: روز پیش ایستگاه متروی انقلاب، تئاتر و توحید روز پیش بسیار شلوغ بود که با اختصاص نیرو می‌توانستیم مدیریت بهتری انجام دهیم، از طرفی نیز مردم باید آموزش ببینند که هنگام باز شدن در از دو طرف وارد و از وسط در خارج شوند. 

وی تأکید کرد: زمانی که بی‌نظمی اتفاق می‌افتد، شلوغی مترو چندین برابر می‌شود و باید توجه داشت که شلوغی مترو در روز گذشته نمونه مشابهی تاکنون در تهران نداشته است. 

وی گفت: روز گذشته از ایستگاه استاد معین مترو شدم و خود نیز شاهد شلوغی مترو بودم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز