رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین به کرج (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) و آزادراه کرج به تهران (محدوده پل فردیس تا پلاک کلاک) هستیم.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ نادر رحمانی، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور اظهار کرد: شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین به کرج (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) و آزادراه کرج به تهران (محدوده پل فردیس تا پلاک کلاک) هستیم.

وی درخصوص وضعیت جوی افزود: همچنین در اکثر محورهای خراسان رضوی و خراسان جنوبی و محورهای هراز و کیاسر-سمنان در استان مازندران و محورهای کرمان- بم و کرمان- راور در استان کرمان شمال بارش برف گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد بارش باران در اکثر محورهای استان‌های مازندران و سیستان و بلوچستان جنوب هستیم.

وی تصریح کرد: در استان‌های گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، چهارمحال و بختیاری، مازندران، خوزستان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، البرز پدیده مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است.

رحمانی افزود: تردد با زنجیر چرخ در اکثر محورهای استان خراسان رضوی و در محور کرمان- بم در استان کرمان شمال و محورهای سیاهکل- دیلمان، اسالم- خلخال و امامزاده اسحاق – شفت در استان گیلان الزامی است.

وی در پایان گفت: همچنین وزش باد شدید و کولاک در برخی از محورهای استان خراسان جنوبی و اردبیل گزارش شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز