عضو پیشین شورای شهر تهران نوشت: سربازی در فضای هجمه نامردانه آمریکا، خطایی وحشتناک کرد، خطاهای دیگری پیش و پس از آن صورت گرفت اما سردار حاجی زاده مردانه همه چیز را پذیرفت.

به گزارش مرور نیوز، مرتضی طلایی عضو پیشین شورای شهر تهران با اشاره به نتایج علل سقوط هواپیمای بویینگ نوشت: 

حادثه سقوط هواپیما یکی از  سخت ترین  و اندوهبار‌ترین اتفاقاتی است که بر پیکر ایرانیان وارد شده است. فقد عزیزانی که هر یک عزیز خانواده‌ای و عزیز ملتی بودند. این فاجعه در زمانی اتفاق افتاد که داغ فرزند دلاور اسلام و ایران، شهید سلیمانی عزیز، جگرهایمان را آخته بود. 

میلیون ها ایرانی تازه از وداع فرزند ملت بازمیگشتند که ابتلایی دیگر، عزادارمان کرد. افسوس و صد افسوس که در پس این داغ، اشتباهات فاجعه بار در نحوه اعلام دلایل فاجعه، امید نا امید شده دشمنان این ملک و ملت را، زنده کرد. 

چگونه مردمی را که فوج فوج و در دفاع از فرزند خود و فریاد کشیدن بر سر قاتلان جنایتکارش به خیابان‌ ها آمدند را با این نحوه اطلاع، سوگوارتر کرده و از اعتمادشان کاستند؟ 

این دریغ‌ها و سوز جگرها با ماست اما در شرایطی که دشمنان کثیف و خونخوار این مردم، می کوشند از این اشتباهات، آتشی جدید برای سوزاندن مردم بیفروزند، باید بر احساسات، لگام عقل زد. 

فراموش نکنیم که ما مورد هجوم دشمنی غدار و کثیف قرار گرفته‌ایم که برای نابودی ایرانی، تفاوتی میان سلیمانی و مردم عادی قائل نیست. کودکان بیمار را با تحریم دارو و سردار را با موشک میکشد. در این جنگ نابرابر و در برابر این‌ جبهه اهریمنی، پناه ما، سربازانی هستند که یکی‌‌شان، یل دشمن شکنی مانند سردار حاجی‌زاده است. مردی که در برابر خطای نیروی زیر دست‌اش، آرزوی مرگ کرده، همان یلی است که آتش موشک‌هایش، چتر امنیت ایران است، چه روزی بر سر وحوش داعش و چه روزی بر سر اشغالگران آمریکایی منطقه! 

سردار حاجی‌ زاده عزیز، عمار زمان! آرش کمانگیر زمانه!من به عنوان پیر سرباز، حاضرم تمام مجازات این حادثه را بپذیرم و کسی که وجودش برای ملت امنیت است، به دفاع مقدس این ملت بپردازد.

سردار حاجی زاده عزیز! شجاعات‌ ات در عذرخواهی ستودنی است و خداوند مدافع مردانی است که با جان و مال و آبرو، به پاسداری مردم مشغولند و مردم در میانه این غم عظیم به یاد خواهند داشت، سگ‌ های هاری که احاطه‌ مان کرده‌اند، هدف‌ شان نابودی همه ملت ایران است، بی هیچ خط‌ کشی در میانشان! آنها میخواهند ایران و ایرانی ذلیل باشند و اگر نبود پنجه آهنین تو و همرزمانت در نیروهای مسلح، همه شان در روش و منش، همان داعش اند. 

سربازی در فضای هجمه نامردانه آمریکا، خطایی وحشتناک کرد، خطاهای دیگری پیش و پس از آن صورت گرفت اما تو مردانه همه چیز را پذیرفتی، اما درندگان آمریکایی و مزدوران فارسی و غیرفارسی زبانشان، میدانند که در پس غبار فتنه‌ ها، خورشید مجاهدت‌ های شمایان، آنقدر روشن هست که فردا و فرداها را برای ملت، روشن تر و درخشان‌تر خواهد کرد.

سردار دلها، جان من کمترین فدای شما و فدای دل‌های داغدیده خانواده‌های جانباختگان و ملت سرافراز ایران. 

برادر شما طلایی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز