معاون فرهنگی قوه قضاییه با تاکید بر تحکیم و گسترش مبانی ایدئولوژی انقلابی در دستگاه قضایی گفت: با گفتمان سازی باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کرده و آن را به عنوان یک راهبرد دنبال کنیم.

به گزارش مرور نیوز،  حجت الاسلام صادقی ، معاون فرهنگی قوه قضاییه در اولین نشست کارگروه ستاد دهه فجر قوه قضاییه که با حضور نمایندگانی از معاونت‌ها و سازمان‌های زیر مجموعه برگزار شد، با اشاره به شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت: ابعاد تفکر جهادی "من هم یک سلیمانی‌ام" باید بیش از پیش برای مردم و به ویژه کارکنان دستگاه قضا روشن شود.

وی افزود: برنامه‌های امسال در ستاد دهه فجر قوه قضاییه حول محور شور انقلابی و تفکر ولایی قرار دارد.

معاون فرهنگی قوه قضاییه با تاکید بر تحکیم و گسترش مبانی ایدئولوژی انقلابی در دستگاه قضایی گفت: با گفتمان سازی باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کرده و آن را به عنوان یک راهبرد دنبال کنیم.

وی خطاب به نمایندگان معاونت‌ها و سازمان‌های مربوطه تصریح کرد: در دهه فجر امسال باید هر دستگاهی مرتبط با وظیفه سازمانی خود، خدمتی ویژه و پایدار را به مردم ارائه دهد و در این خصوص لازم است تا از ظرفیت رسانه‌ها نیز به نحو احسن استفاده شود.

صادقی ایجاد هسته‌های جهادی برای اجرای خدمات پایدار در هر سازمان را یکی دیگر از اقدامات مهم در دهه فجر امسال عنوان کرد.

در ادامه حاضران پیشنهادات و نکات مورد نظر خود را مطرح کردند و مقرر شد مصوبات این نشست در جلسات بعدی مورد بررسی و پیگیری لازم قرار گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز