فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر تلاش مرزبانان برای خدمتگزاری مطلوب به مردم و مرزنشینان گفت: توفیقات معنوی خدمت در سنگر مرزبانی بسیار است، افتخار می‌کنیم که حافظ امنیت و مرزبان مملکت اسلامی هستیم.

به گزارش مرور نیوز،  سردار قاسم رضایی ، فرمانده مرزبانی ناجا در نشست با خانواده کارکنان مرزبانی هنگ مرزی دشت آزادگان در خوزستان بان تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: آنچه که ما باید از زندگی بانوی بزرگ اسلام درس بگیریم، اقدام شجاعانه و مخلصانه در دفاع از ولایت است.

وی ادامه داد: اگر امروز ایران اسلامی عزت دارد به برکت وجود اسلام و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است؛ در مکتب اسلام انسان‌هایی تربیت شده‌اند که خود مکتب ساز هستند همانند سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزم شهیدش ابومهدی المهندس که جان خود را فدای انقلاب و اسلام کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه استکبار به دنبال مقابله با آرمان‌های انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی تاکنون فتنه‌های زیادی نظیر ۸ سال جنگ تحمیلی، فتنه ۸۸ و … را بر نظام اسلامی تحمیل کردند، اما انقلاب اسلامی شعاعی از عاشوراست، پس ماندگار است و فتنه‌ها را با بصیرت مردم و حول محور ولایت در نطفه خنثی خواهد کرد.

سردار رضایی با تاکید بر تلاش مرزبانان برای خدمتگزاری مطلوب به مردم و مرزنشینان عنوان کرد: توفیقات معنوی خدمت در سنگر مرزبانی بسیار است، افتخار می‌کنیم که حافظ امنیت و مرزبان مملکت اسلامی هستیم.

وی همچنین نقش خانواده مرزبانان را در امنیت مرزهای کشور مؤثر دانست و خاطرنشان کرد: همسران و فرزندان مرزبانان سختی‌ها و دوری‌ها را تحمل می‌کنند و حامی و یار مرزبانان هستند؛ علیرغم همه تهدیدات پیرامونی، به لطف خداوند متعال و ایثارگری مرزبانان و خانواده‌های آنها، مرزهای کشور امن است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز