قائم مقام مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: توسعه خدمات غیرحضوری همچنان از مهمترین برنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی است، چراکه در مسیر مهاجرت از سیستم‌های دستی و سنتی به سیستم‌های نوین برخی از فرآیند‌ها پیچیده، اما قابل حل هستند.

به گزارش مرور نیوز،  محمد حسن زدا ، قائم مقام مدیرعامل تامین اجتماعی با انتشار فیلمی در صفحه اینستاگرام خود در خصوص توسعه خدمات غیرحضوری این سازمان گفت: توسعه خدمات غیرحضوری همچنان از مهمترین برنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی است، چراکه در مسیر مهاجرت از سیستم‌های دستی و سنتی به سیستم‌های نوین برخی از فرآیند‌ها پیچیده، اما قابل حل هستند.

وی بیان کرد: به سرعت بسیج شدیم تا خدمات و امکانات سازمان تامین اجتماعی را غیرحضوری کنیم، اما این فرآیند به کندی پیش رفت، چراکه بعضی از فرآیند‌های قدیمی سازمان اجازه صددرصد غیرحضوری شدن را نمی‌داد.

زدا گفت: در حال حاضر قصد داریم ابتدا این فرآیند‌ها را اصلاح کنیم، بعد از آن که ارائه خدمات صد درصد غیرحضوری شد، اقدام به مکانیزه شدن آن خواهیم کرد.

قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۴ مورد از خدمات سازمان غیرحضوری شده است و هم اکنون در حال سرویس دهی هستیم، اما قدم‌های بزرگی در ارائه خدمات غیرحضوری خواهیم برداشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز