سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: درپی وقوع حادثه تصادفی در مسیر غرب به شرق بزرگراه خرازی، یک نفر کشته و دو تن مصدوم شدند.

به گزارش مرور نیوز، سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساعت ۲ و ۳۴ دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه خرازی نرسیده به خیابان اردستانی به سامانه ١٢۵ آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که بلافاصله دو ایستگاه اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در محل مشاهده کردند که یک دستگاه خودرو ٢٠۶ با سه نفر سرنشین به هنگام حرکت در این مسیر به علت نامشخصی منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل های میانی بزرگراه، شکستن قطعاتی از گاردریل و برخورد با چند اصله درخت در میانه بزرگراه متوقف شده.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه این خودرو تقریبا متلاشی شده بود گفت: پیش از رسیدن آتش نشانان به محل دو نفر از سرنشینان، از جمله یک آقای حدودا ۴٠ ساله و یک خانم ٢٠ ساله که گفته می شد اعضای یک خانواده هستند از خودرو پیاده شده بودند و یک خانم تقریبا ٣۵ ساله در خودرو محبوس بود.

ملکی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله عملیات را آغاز کردند و این خانم را از خودرو بیرون آوردند اما متاسفانه مشخص شد که او بر اثر شدت جراحات وارده شده جان خود را از دست داده است.

وی در پایان گفت: خودرو به محل امن منتقل شد و با حضور عوامل پلیس راهور ترافیک به حالت عادی بازگشت. این عملیات ساعت ۴ و یک دقیقه با یک جان‌باخته و دو مصدوم به پایان رسید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز