رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بنا داریم تا پس از تعیین اولویت‌ها و تکمیل پیشنهادات ارائه شده در هفته اول اسفند ماه بودجه را در صحن شورا مورد بررسی قرار دهیم.

به گزارش مرور نیوز،  محسن هاشمی ، رییس شورای اسلامی شهر تهران بعد از اظهارات شهردار تهران درباره بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران اظهار کرد: از همکارانم در شورای شهر می‌خواهم به گونه‌ای عمل کنند که بودجه هر چه سریع‌تر آماده بررسی در صحن شود.

وی افزود: بر اساس قانون از امروز اعضای شورا ۶ روز فرصت دارند که پیشنهاداتشان را به کمیسیون‌های مربوطه اعلام کنند تا به صحن بیاید.

هاشمی گفت: بنا داریم تا پس از تعیین اولویت‌ها و تکمیل پیشنهادات ارائه شده در هفته اول اسفند ماه بودجه را در صحن شورا مورد بررسی قرار دهیم.

رییس شورای اسلامی شهر تهران خطاب به اعضای شورای شهر گفت: اگر اعضا موفق شدند که نظر موافق سایر اعضا را در خصوص پیشنهادشان کسب کنند که هیچ؛ اگر این موفقیت حاصل نشد اعضا می توانند پیشنهادشان را به کمیسیون مشترک ببرند و در آنجا مجدد بررسی کنند.

هاشمی گفت: اگر در آنجا هم موفق به اخذ رأی نشدند می توانند پیشنهادشان را به کمیسیون تلفیق ببرند و در آنجا به رأی بگذارند.

رئیس شورای اسلامی شهر افزود: خواهشی که از شما اعضای محترم دارم این است که کمیسیون ها فعالیت جدی خودشان را برای بررسی اولویت‌ها و بودجه ها آغاز کنند.

وی ادامه داد: اگر همه چیز به راستی پیش برود هفته اول اسفند بودجه شهرداری تهران را در دستور جلسات شورا قرار خواهیم داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز