سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: یک ساختمان مسکونی ۴ طبقه در میدان ابوذر طعمه حریق شد که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

به گزارش مرور نیوز، سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران درخصوص جزئیات این خبر اظهار کرد: در ساعت ۰۰:۰۹ بامداد امروز (چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه) حادثه آتش سوزی در یک منزل مسکونی در میدان ابوذر، خیابان فریدون احمدی به سازمان آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که ۳ ایستگاه به محل اعزام شدند.

آتش سوزی منزل مسکونی1

وی افزود: محل حادثه یک ساختمان ۴ طبقه با پارکینگ بود که ۳ دستگاه خودرو شامل ۲ دستگاه خودرو پراید و یک دستگاه خودرو BMW داخل پارکینگ وجود داشت، ضمن اینکه مقدار زیادی وسائل قدیمی منزل در پارکینگ انبار شده بود.

آتش سوزی منزل مسکونی3

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: به گفته صاحبان منزل دو قلاده سگ هم در پارکینگ نگهداری می‌شد.

ملکی تصریح کرد: زمانی که آتش نشان‌ها به محل رسیدند هر ۳ دستگاه خودرو و لوازم اسقاطی داخل پارکینگ شعله ور بود و دود بسیار غلیظی طبقات را پر کرده بود.

وی افزود: پیش از رسیدن آتش نشان‌ها دو قلاده سگ از پارکینگ خارج شده بود.

آتش سوزی منزل مسکونی4

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: اطلاعات اولیه نشان می‌داد افرادی داخل ساختمان حضور دارند که آتش نشان‌ها همزمان با خاموش کردن آتش با دستگاه‌های تنفسی اقدام به جست و جو داخل طبقات کردند و توانستند ۹ نفر که ۳ نفر از آن‌ها کودک بودند را از داخل ساختمان خارج کنند که تعدادی از آن‌ها دچار دود گرفتگی و سوختگی شده بودند و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

ملکی تصریح کرد: آتش خاموش و محل ایمن سازی شد و در ساعت ۲:۲۴ عملیات به پایان رسید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز